Prison City

0Prison City, oyuncuların çeşitli seviyelerde savaşmak, patronları yenmek ve gizli yükseltmeleri ortaya çıkarmak için çakramları ve el bombalarını kullandığı, aksiyon dolu, yandan kaydırmalı bir nişancı oyunudur. Oyun, özelleştirilebilir oynanış ve zorluk derecesine, oyuncuların en iyi zaman için rekabet edebileceği bir ‘Boss Rush’ moduna ve Raddland Studios’un mükemmel bir retro film müziğine sahiptir.

80’ler ve 90’lar AKSİYON FİLMİ VE OYUN REFERANSLARI
Prison City, 80’li ve 90’lı yılların klasik aksiyon filmlerine ve oyunlarına saygı duruşu ve saygı duruşuyla dolu; ikonik tek satırlıklar, unutulmaz karakterler ve tanıdık oyun mekanikleri de dahil. Aksiyon türünün hayranları kendilerini evlerindeymiş gibi hissedecekler.

BÜTÜN BİR ŞEHİRDE SAVAŞIN
Oyuncular, kanalizasyonlardan fabrikalara ve doğa koruma alanlarına kadar uzanan sekiz veya daha fazla bölgede boğuşarak şehrin tamamı boyunca savaşarak ilerleyecekler. Her bölge, çevresel tehlikelerden becerilerinizi teste tabi tutacak güçlü patronlara kadar kendine özgü zorluklar sunar.

GELECEK İÇİN MÜCADELE… UZAK BİR YIL 1997’DE
Suçun kol gezdiği ve çökmekte olan Detroit şehri 1995 yılında boşaltıldı ve geçilmesi imkansız bir mega hapishaneye dönüştü. Günümüze (1997) kötü bir grup sızmış ve kontrolü ele geçirmiştir. Eski polis Hal Bruzer, akıl hocası “Şef” tarafından “Tekno-Teröristleri” ve onların atanmış Muhafızlarını devirmek için emeklilikten geri çağrıldı… ve umarım Detroit’in “ruhunu” geri getirir!!


7.670
OYUN BİLGİLERİ 12 Eylül 2023 21:19
Prison City

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.09 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?