Prison Architect Undead

0Undead, Prison Architect’e yepyeni bir senaryo getiriyor: Bu senaryoda tek amaç hayatta kalmak. Mahkumlarını kurtar ve bu yeni, ürkütücü, genişletmede zombi saldırılarını püskürt!

Özellikler listesi (ayrıca “”Escape Mode”” içinde de mevcut)

Mezarlığa Hoş Geldin
Bu yepyeni Hızlı Oda, mahkumlarının Özgürlük ve Konfor ihtiyaçlarını karşılayarak 12 saat boyunca daha sakin hissetmelerini sağlar. Yine de mezar taşlarını dizerken dikkatli ol, çünkü bu huzurlu ortamı kolayca bozabilirler…

Ölülerin yükselişi
Undead’de hiç kimse güvende değil. Ve Enfekte olmanın birçok yolu var. Bir mahkum hastalanabilir, diğerleri pek dost canlısı olmayan bir zombi tarafından ısırılabilir veya yine bir grup enfekte mahkum doğrudan Mezarlıktan yükselebilir (diğer bir deyişle üreyebilir). Muhafızların Enfekte birimler üzerinde hiçbir yetkisi yoktur, durdurulana kadar hapishanede bağımsız şekilde hareket eder ve davranırlar. Mahkumlar ve muhafızlar onları püskürtmeyi deneyebilir ama başaramazlarsa onlar da ölümcül ekibin bir parçası olurlar!

Kimi arayacaksın? Elbette Ödül Avcılarını!
İşler ters gittiğinde (bir şekilde hep gider) ve hapishanen salgını önleyemediğinde, Ödül Avcıları Acil Durum Hizmetlerini ara: Güçlü, eğitimli ödül avcıları, zombilere karşı verdiğin savaşa katılacak.

Yeni tuzaklar, teknikler ve silahlar
Zor Zamanlarda Zor (ve yaratıcı) Önlemler Almak Lazım Zombileri cezbetmek, duvarlarla çevrili bir alan inşa etmek ve onları içine kilitlemek için Zombi arkadaşını kullan ya da bir süredir göz koyduğun o muhteşem elektrikli testereyi çal: Bu kalabalığı püskürtmek için her yol mübah.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


8.944
OYUN BİLGİLERİ 11 Ekim 2022 16:35
Prison Architect Undead

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 577.47 MB

Crack: DOGE

Tarih: 11 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?