Prison Architect Island Bound

5Prison Architect Island Bound indir - (Direkt indir)

Mahkumlar Kayalığı’na Hoş Geldiniz, Hapishane Müdürleri!

Prison Architect: Island Bound, helikopterler, gemiler ve göz alabildiğine uzanan bir deniz eşliğinde hapishaneni inşa edip yönetmenin yeni yollarını sunuyor.

Temel Özellikler

Deniz ve Hava Yolu: Doğrudan tesisinin etrafındaki indirme alanlarına malzeme ve mahkum nakli yapmanı sağlayan feribot ve helikopterle ulaşım seçenekleri sayesinde hapishanenin lojistik imkanlarını yükselt. Ancak hapishaneye kaçak malzeme sokulabilecek yerler arttı.
Bağlantı Zincirini Kur
İndirme alanlarını, helikopter pistlerini ve yolları teslimata göre ayırıp hapishane verimliliğini yükselt. Hatta tesisinin sınırlarındaki her bir teslimat noktasına sağlanan hizmetleri de değiştirebilirsin.
Süper Maksimum Güvenlik
Yeni güvenlik araçları sayesinde hapishaneye girişte veya önemli güvenlik noktalarında teslimatları ve mahkumları aramak artık daha kolay. İşler çığırından çıktığında, Havadan İtfaiye Desteği, Elit Operasyon Ekipleri ve Havadan Sağlık Yardımı gibi ilave acil durum hizmetleri de talep edebilirsin.
Adada Hayat
On beşi aşkın deniz zemini ve nesnesi ile Ada veya Bağlantılı Ada Planını özelleştir. Tesisinin etrafındaki alanı güvenlik amacıyla, hatta belki de hoş bir stil için, hendeklerle, ırmaklarla ve göllerle tasarla; kara yolunu unut gitsin!
Mahkumlar Kayalığı
Dünyanın en ünlü hapishanesini önceden hazırlanmış iki haritayla yönet: Alcatraz Hapishanesi ve Alcatraz Adası.


Prison Architect Island Bound indir - (Direkt indir)

50.021
OYUN BİLGİLERİ 23 Haziran 2020 21:43
Prison Architect Island Bound

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: PLAZA 

Tarih: 23 Haziran 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?