Prevent The Fall

2Prevent The Fall indir - (Direkt indir)

Sonbaharın Önlenmesi, sanal gerçeklik kulaklıklar ile veya sanal gerçeklik kulaklıklarıyla çalınamayacak bir aksiyon odaklı bilgisayar rol yapma oyunudur. Oyunu tek oyuncu veya çok oyunculu kooperatifte çevrimiçi veya LAN üzerinden deneyin.

Yirmi karakter düzeyinde ilerleyin; yarı işlemsel olarak oluşturulan zindanları keşfederken, Bu Başarı Kazalar kazanırsınız ve bu RPG deneyiminde bir takım öğeler kazanırsınız. Co-op oturumları birlikte macera çeken hem VR hem de VR olmayan oyuncularla karıştırılabilir ve eşleştirilebilir. Oyun, fare ve klavye, gamepad veya hareket kontrolörleri (Vive veya Touch) ile kontrol edilebilir. Hem Oculus Rift hem de HTC Vive kulaklıklar desteklenmektedir.

Maksimum performans için zindanlar yarı işlemsel olarak oluşturulmuştur. Oyuncular, rastgele seçilen mizanpitmeleri kullanarak, oluşturulan NPC’leri, ganimetler ve tuzakları içeren zindanlarda keşfetmek, öldürmek veya onları toplamak isteyen basit görevler üretebilirler. Oyuncular bu görevlerin zorluğunu artırabilir veya azaltabilir ve zindan karşılaşmaları, co-op oturumlarındaki oyuncu sayısına bağlı olarak canavar sayısının artmasına neden olur.

Not : VR desteği bulunmaktadır. HTC VR ile oyunu oynamanız mümkündür.


Prevent The Fall indir - (Direkt indir)

19.776
OYUN BİLGİLERİ 31 Temmuz 2017 19:16
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?