Predator Hunting Grounds

19AVLA YA DA AVLAN
Predator: Hunting Grounds, Predator’ın en zorlu avını takip ettiği dünyanın ıssız ormanlarında geçen, sürükleyici ve asimetrik bir çok oyunculu* nişancı oyunudur. 4 kişilik seçkin Fireteam’in bir üyesi olarak oyna ve Predator seni bulmadan önce milis operasyonunu tamamla. Veya çok kapsamlı ölümcül uzaylı teknolojileri arasından seçim yaparak en değerli avını avlamak için Predator olarak oyna ve ödüllerini tek tek topla.
Predator Dünyasına Adım At:
Tamamen Predator evreninin hikâyesine özgü görünüş ve hisse sahip bir dünyaya adım at. Yemyeşil orman, hedefe doğru ilerleyen askeri timin görüntüsü ve sesleriyle canlanıyor. Ağaçların tepesindeyken, yanıp sönen ışıklar ve uğursuz çıtırdama sesi, ekibin ölümcül bir rakiple karşı karşıya olduğu hissini güçlendiriyor. Predator evreninin hayranları, destansı Predator tema şarkısından oyuna özgü ışık bükücü pelerin ve termal Predator görüşüne kadar hem tanıdık hem de yeni bir düzenin keyfini çıkaracak.
İnsan, Uzaylı Silahlarına karşı:
Bir Fireteam üyesi olarak tabancalardan saldırı tüfeğine, av tüfeğinden el bombasına ve ağır silahlara kadar çok sayıda son teknoloji ürünü içeren bir cephanelik kullan.** Predator olarak ise dipçikli Plasma Caster, Combistick, Smart Disc, Wrist Blades ve daha fazlasını içeren ölümcül uzaylı teknolojisiyle avlan.
Orman Savaşı:
Güney Amerika’nın tehlikeli, sık ormanlı ve yaygın çalılıklarla dolu çok sayıda çatışma bölgesine adım at. Gerilla askerler, su kenarındaki savunma barınakların arasında iyice kamufle olur. Fireteam hedefe ulaşmak için ister bir birlik olarak hareket etsin, isterse stratejik olarak dağılmış olsun, oyundaki zengin ortam, yaklaşımını mükemmelleştirmen için farklılıklar içeren bir çevre sunar. Predator içinse, doğaüstü becerilerini kullanmak, ağaç gövdelerine tırmanmak ve avını korkutucu bir hızla takip etmek amacıyla dalların arasında gizlemek için ağaçlar biçilmiş kaftandır.
Bazı Fireteam ve Predator silahlarının kilidini açmak için oyunda ilerlemek gerekir.

– Launcher.exe ile oyunu başlatın.
– Şuan sadece legit oyuncular ile oynayabilirsiniz.
– Doğrudan Epic Store Hello Mod Kit kullanın

https://dosya.co/id1p0kxw5c87/PHG_Fix_Repair_Epic_Generic.zip.html


213.411
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2020 03:37
Predator Hunting Grounds

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 17 GB

Crack: 0xdeadc0de

Tarih: 24 Nisan 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?