Praey for the Gods

3Praey for the Gods indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Praey for the Gods, bitmeyen bir kışın ardındaki gizemi keşfetmek için ölmekte olan donmuş bir dünyanın kenarına gönderilen yalnız bir kahraman olarak oynayıp peşi sıra boss avladığınız bir açık dünya oyunudur. Sadece üzerinizdeki kıyafetlerle başlayıp, karşılaştığınız muazzam tehlikelerden kurtulmalısınız. Dengeyi yeniden sağlamak ve toprağı ölümden kurtarmak için, cevabını bir Tanrı’nın bile bilmediği sorularla karşı karşıya kalacaksınız.

Devasa Canavarları Alt Edin

Zirveye ulaşmak için imkansız olasılıkların üstesinden gelin ve bu topraklara bağlı devasa canavarları alt edin.

Tırman, Süzül, Yüz

Harabelerden dağlara ve bu topraklarda yaşayan devasa canavarlara kadar erişebildiğiniz her yere tırmanabilirsiniz. Dağların tepelerine çıkın ve daha önce erişilemeyen yerlere ulaşmak için açık bir dünyanın üzerinde süzülün. Sırlar ve hazine içeren gizli yerleri ortaya çıkarmak için buz gibi sularda yüzün, ancak çok uzun süre kalmayın, aksi takdirde bu son yüzüşünüz olabilir.

Keşfet, Üret ve Hayatta Kal

Donmuş bir adaya sadece sırtınızdaki kıyafetlerle varacaksınız – hayatta kalmak size kalmış. Ateş yakın, avlanın ve sonsuz kışı atlatmak için ihtiyacınız olan ekipmanları bulun. Tek tehlike doğa değil, bu yüzden silahlar yapın, minyonları daha iyi teçhizat için alt edin ve sırlarını keşfetmek için uzun süredir unutulmuş mağaralara keşfedin. Buralardaki başarılarınız, sizi bekleyen imkansız olasılıklara karşı hazırlayacaktır.

Kendi Yolunuzu Çizin

Praey for the Gods, kiminle ve nasıl savaşacağınızı seçtiğiniz çizgisel olmayan bir oyundur. Büyük canavarlar istediğiniz sırayla denenebilir ve rotanızı belirlemenizi sağlar.


Praey for the Gods indir - (Direkt indir)

48.121
OYUN BİLGİLERİ 14 Aralık 2021 21:41
Praey for the Gods

Tür: Aksiyon, Macera, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: CODEX

Tarih: 14 Aralık 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?