Power & Revolution 2021 Edition

1Power & Revolution 2021 Edition indir - (Direkt indir)

Power & Revolution 2021 Sürümü’nde Devlet Başkanı olarak oynayın ve etkinizi dünya çapında genişletin. Birkaç ülke olarak oynayarak, planlanmış eylemlerle gezegenimizin kaderini değiştirmeye çalışın. Yasal veya yasadışı muhalefetin başı olarak oynayın ve gücü ele geçirin!
2021 için ana yeni Özellikler: AB yönetimi, Covid aşıları, Biden’in Mücadelesi, siyasi koalisyonlar, diplomatik müzakereler, dünya çapında vergi ve serbest ticaret anlaşmaları.

STRATEJİ, SİMÜLASYON VE YÖNETİM
Güç ve Devrim, mevcut dünyamızın bir simülasyonudur, özelliklerini derinlemesine ve bir dizi alanda yeniden yaratır: ekonomik, politik, askeri, sosyal, finansal, çevresel, enerjik, ulaşım…
Dünyanın tüm ülkeleri şu şekilde temsil edilir: kendi özellikleri. Hesaplama ve senaryo motorları 100.000’den fazla veri, 15.000 metin ve 10 saatlik kayıtlı diyalog içerir. Ayrıntılı ve hareketli bir 3D dünya haritası, dünyanın tüm sınırları, bölgeleri ve önemli ve stratejik konumları ile oyuncuları desteklemeye yardımcı olur
Oyun, ekonomi, ticaret, savaş oyunları, inşaat, casusluk, simülasyon ve politik etki ve manipülasyonun yönetim aşamalarını birleştirir. .
Oyuncular aynı anda sadece bir veya birkaç ülkenin yönetimini seçebilir ve dünyanın kaderini değiştirmek için ortak stratejiler tasarlayabilir. Birden fazla alanda oyun ayarları vardır: terör örgütlerinin faaliyet derecesi, doğal afet olasılıkları, nüfusların tepkiselliği, savaşların patlak vermesi. Günümüz dünyasından güncel olaylarla yirmiden fazla bağlamsal senaryo entegre edilmiştir.

2021: ZORLUKLARLA BİR YIL!
2020’de pandemi ekonomileri düzleştirdi, borçları çatıdan gönderdi ve ekonomik güvensizliği artırdı. Ancak 2021’in başında, Covid-19’a karşı aşıların gelmesiyle umut yeniden doğdu: sağlık krizinin sonu ve büyümenin geri dönüşü ufukta ve yeni Amerikan başkanının göreve başlamasıyla, yeni bir diplomasi dönemi da başlamıştır.
Bir veya birkaç ulusun başkanı olarak, bir aşı kampanyası yürüterek virüse karşı savaşı kazanın, ekonominizi canlandırın ve piyonlarınızı yeni stratejilerle siyasi satranç tahtasında hareket ettirin: parti koalisyonları oluşturma, devlet başkanları toplantıları sırasında müzakereler, serbest ticaret anlaşmaları, dünya çapındaki vergiler, diplomatik girişimler (bilimsel işbirliği, öğrenci değişimleri, kültür yılı)…
Avrupa Birliği’nin geniş, son derece gerçekçi simülasyonunda, organizasyonu geliştirmek istiyorsanız çözmeniz gereken birçok siyasi muamma var: oylama ve kurumsal çalışma kuralları, ayrıntılı bütçeler, yeni vergiler, mali veya sosyal uyum, ticari anlaşmalar…
Ve bunlar var. karşılaşılması gereken diğer zorluklar: “Biden’s Challenge”da, yeni Amerikan devlet başkanı olarak iddialı hedeflerinize ulaşmaya çalışın; Alman federal seçimlerine katılın ve kazanırsanız ülkeyi yönetmek için bir koalisyon kurmaya çalışın; ve dünya çapındaki yeni ölüm yönetim sistemi ile etkilerini azaltmak ve ölüm sayısını sınırlamak için harekete geçin.

TAMAMEN BENZERSİZ BİR SİMÜLASYON MOTORU
Oyun motoru Jeopolitik Simülatör 4, oynanabilir 175 ülkenin her biri için 600’den fazla veri öğesi içerir ve oyuncuların hareketlerine dayalı olarak oyun boyunca değişikliklerini gerçek zamanlı olarak hesaplar. Bazı örnekler arasında popülerlik derecelendirmeleri, siyasi ilişkiler ve ülkeler arasındaki ekonomik değişimler sayılabilir. NATO dahil çeşitli kuruluşlar, eğitim ve öğretim için Güç ve Devrim simülatöründeki teknolojileri kullanır.
Binden fazla oynanabilir eylem. Ülkenin başında, oyuncu/devlet başkanı birçok alanda hareket edebilir: bütçe, vergilendirme (yaklaşık otuz vergi türü), para birimi, ekonomi (130’dan fazla ekonomik faaliyet), dışişleri ve içişleri, savunma, toplum, emek, sağlık , sosyal güvenlik, eğitim, çevre, ulaşım, kültür ve daha fazlası.
Parlamentoda oylanacak yasa tasarıları önerin, örneğin: sosyal yardım asgari miktarlarının belirlenmesi, emeklilik yaşının değiştirilmesi, gizlice atom silahlarının geliştirilmesi, otomobil endüstrisinin sübvanse edilmesi, öğretmen istihdam edilmesi, sendikaların yetkilerinin belirlenmesi, yollarda hız sınırlarının belirlenmesi, düzenlenmesi fuhuş, uluslararası bir film festivali yaratma vb
. Oyuncu ayrıca dünya haritasında buna göre değişecek unsurlar inşa edebilir: nükleer santraller, rüzgar çiftlikleri, askeri üsler, boru hatları, yüksek hızlı tren hatları, havaalanları ve daha fazlası.


Power & Revolution 2021 Edition indir - (Direkt indir)

15.258
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2022 21:05
Power & Revolution 2021 Edition

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 4 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?