Potion Craft: Alchemist Simulator

1BU OYUN HAKKINDA

Özellikler:

Ortaçağ el yazmalarından ve tıp kitaplarından esinlenen benzersiz görseller.
Malzemeler ve ekipmanlar ile oldukça tatmin edici nitelikte fiziksel etkileşimler.
İzleyebileceğiniz pek çok farklı yolun bulunduğu ve görevleri tamamlama konusunda en iyi yöntemi sizin bulacak olduğunuz sandbox tarzı oyun deneyimi.
Asil bir zanaatkâr, açgözlü bir çakal, esrarengiz bir karanlık sanatlar ustası veya farklı herhangi birisi gibi davranarak iksirlerinizi kasaba halkına satın!
Her türden malzemeyi kullanın
Yapraklar, çiçekler, meyve taneleri, kökler, meyveler, madenler ve bolca mantar, havan ile tokmağınızı bekliyor. Espressoda olduğu gibi öğütmenizde de malzemelerin inceliği oldukça önemli!

İksir hazırlama sanatını öğrenin

İksir planınızı hazırlayın. Malzemeleri öğütüp kazanınızda dikkatli bir şekilde karıştırın. Kömürleri ısıtın. Kaynatın ve karıştırın. Su, yağ vb. iksir bazlarını ekleyin. İlk iksiriniz hazır, tebrikler! Kolay mıydı? Şimdi ise bu sanatta ustalaşın!

Deneyler yapıp yeni tarifler bulun

Farklı etkileri birleştirmek üzere Simya Haritası üzerinde rotanızı dikkatli bir şekilde planlayın. Zira zehirli bir şifa iksirini satamazdınız değil mi? Ya da kim bilir, belki de satabilirdiniz?

İksir satın

Her gün müşteriler sorunlarına çözüm bulma umuduyla dükkânınıza uğrayacaklar. Müşterilerinize sattığınız şeylerin sonuçları olacak. Loncaları kendinize çekin, önemli bireyler ile arkadaşlık edinin (ya da onlarla düşman olun), zenginlik ve nüfuza erişin; belki de bir gün tüm kasabanın kaderi avuçlarınız içerisinde olur.

Malzemeler satın alın veya onları kendiniz yetiştirin

Her simyacının malzemeye ihtiyacı vardır. Malzemeleri gezgin tüccarlardan satın alabilirsiniz; bu yöntem pahalı olabilir ancak başarılı bir pazarlık ile az da olsa kârlı çıkabilirsiniz. Ya da hiç satın almayıp kendiniz yetiştirebilirsiniz!

Özelleştirmeler yaparak yaratıcılığınızı katlayın

En iyi iksirlerinize özel bir görünüm mü vermek istiyorsunuz? Durmayın! Şişe şeklini, etiket türünü, simge ve renkleri değiştirin. Hatta özel bir isim ve etiket açıklaması dahi ekleyebilirsiniz. Benzersiz iksirlerinizi dükkânınızın raflarında ve masalarında sergilemek üzere dikkatli bir şekilde yerleştirin ya da herhangi bir yere koyun gitsin. Elbette ki size ne yapacağınızı söyleyecek değiliz. Tek dileğimiz, eğlenmeniz!


12.844
OYUN BİLGİLERİ 22 Aralık 2021 16:31
Potion Craft: Alchemist Simulator

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 813.4 MB

Crack: v0.4.7

Tarih: 21 Eylül 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?