Portobugia

0Portobugia indir - (Direkt indir)

Portobugia, bir limanı yönettiğiniz ve bir şehre mal ve yiyecek sağlamanız gereken bir yönetim/hayatta kalma oyunudur. Bunu yapmak için tekneleri boşaltmalısınız, ancak dikkatli olun, bazılarına virüs bulaşabilir!

Ne oldu?
Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra Doğu Avrupa kaosa sürüklenmiştir… Böcekler tüm ekinleri yiyor, hastalıkları yayıyor ve her yerde haydutlar var… Bölgeye barışı getirecek bir hükümet yok, bu da şehirlerin kendi kendine ayakta kalması gerektiği anlamına geliyor. ..

Tekneleri inceleyin!
Limanınıza bir tekne geldiğinde, boşaltmadan veya reddetmeden önce tekneyi kontrol etmelisiniz. Tekneye bakarak ve raporla karşılaştırarak raporu doğrulamanız gerekir. Raporu doğru bir şekilde doğrularsanız, bazı ödüller alacaksınız. Ancak enfeksiyona yeterince dikkat etmezseniz, kaynaklarınızın bir kısmını tüketecek böceklerle ilgili sorunlar yaşarsınız!

Limanınızı yönetin!
Çok basit bir portla başlıyorsunuz, ancak bu port, Birinci Dünya Savaşı sonrası dünyada hayatta kalmak için yeterli olmayacak. Sürmek istiyorsanız (şehrin hayatta kalması için) altyapınızı hızla geliştirmelisiniz.

Yeni binalar inşa edin, sahip olduklarınızı yükseltin veya yeni teknolojiler araştırın! Binanızın verimini artırmak için de eleman kiralayabilirsiniz ancak onlar sizden günlük bir gelir isteyeceklerdir. Ve şehre biraz kaynak göndermeyi unutmayın, aksi takdirde vatandaşlarınız ölecek!

Dünya nazik olmayacak!
Limanınızda olabilecek her türlü olaya hazır olmanız gerekecek! Tek bir kötü gönderi, sonunuzu getirebilir! Kendinizi zor zamanlara hazırlayın, kış çetin geçecek!


Portobugia indir - (Direkt indir)

10.616
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2022 16:36
Portobugia

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 233.3 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 23 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?