Poppy Playtime

13Poppy Playtime indir - (Direkt indir)

Merhabalar,
Öncelikle oyunun sadece 1 bölümden ibaret olduğunu ve diğer bölümlerin ne zaman geleceği hakkında bir bilgimiz olmadığını söyleyerek söze başlamak isterim.

Bunu bir kenara koyduğumuzda ise oyun kişisel deneyim sonucu edindiğim izlenime göre oldukça keyifli ve eğlenceli. Oyunun künyesinde de belirtildiği gibi tek kişilik, bulmacalar çözerek ilerlediğimiz bir korku oyunu. Ancak bu oyunu diğer korku oyunlarından ayıran en önemli ve bana göre güzel özelliği; diğer korku oyunları gibi baştan sona sizi germeye çalışmaması. Tam da bu yüzden oyunu oynarken bu oyunun bir korku oyunu olduğunu size unutturuyor ve sonra birden yeniden hatırlatıyor! =)

Oyunun grafikleri gayet güzel. Müzikleri oyunun atmosferine katkıda bulunan ve üzerinde çalışıldığı, özen gösterildiği belli bir bütünlük oluşturuyor.

Kendi adıma yeni bölümlerin gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceğim… Umarım her gelen yeni bölüm için ayrı ayrı ücretlendirme yapmazlar. Ben son derece memnun kaldım oyundan; çok rahat tavsiye edebileceğim bir iş çıkarmışlar ortaya… Tabii türün sevenlerindenseniz… =)


Poppy Playtime indir - (Direkt indir)

57.340
OYUN BİLGİLERİ 27 Ekim 2021 12:37
Poppy Playtime

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.5 GB

Crack: DARKSiDERS 

Tarih: 12 Eki 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?