Poly Bridge 3

0Poly Bridge 3, köprü inşa etme üzerine kurulu bir bulmaca oyunudur. Mühendislik ve problem çözme becerilerini sınayarak araçları hedeflerine ulaştır. Asma köprüler, açılır köprüler, çok katlı köprüler, çılgın köprümsüler, köprüler, köprüler ve köprüler!

Senaryo
Onlarca dünya ve 100’den fazla yeni seviyeye sahip yeni açık dünya senaryosunu keşfet. Zıplamalar, hidrolikler, “”normal”” köprüler ve daha fazlası saatlerce keyfini süreceğin bir oyun deneyimi sunuyor! Kavisli Kuleler’de uçarak sıçra veya Bifrost Köprüsü’nde hidrolik zekânı konuştur!

Sandbox
Sandbox modunda hiçbir kısıtlama olmadan mühendislik yaratıcılığını konuştur ve köprü inşa etme becerilerinin sınırlarını zorla. Karmaşık seviyeler tasarlayarak arkadaşlarına ve topluluğa meydan oku, herkesin oynayıp eğlenmesi için çevrimiçi yayınla.

Topluluk
Steam Atölyesi’nde topluluk tarafından tasarlanan mücadeleleri ve neredeyse sonsuz içeriği keşfet. Diğer oyuncuların nasıl köprü tasarımları yaptıklarını gör ve Galeri’de kendi tasarımlarını göster. Kıyasıya rekabet içeren liderlik tablolarında ve histogramlarda en üst sıralar için yarışarak kendine ve diğerlerine meydan oku.

Özel Fizik Sistemi
Özel fizik motorumuz köprülerin üzerinde tam kontrol, güvenilirlik ve doğruluk sağlar. Köprülerinin her seferinde tutarlı bir performans göstereceğinin bilinciyle geceleri rahat uyu!

Özelleştirme

Modlar
Modlar, oyununu kendi zevkine göre özelleştirmene olanak tanır. Oyunun ayarlarını değiştir, yeni seçenekler ekle, araç veya malzeme varsayılanlarını değiştir, oyuncu destekli dil paketleriyle oyununu çevir ve daha fazlasını yap!

Süsle
Çok sayıda dekor nesnesi ile seviyeni süsle ve seviyene bakan dönüp bir daha baksın. Genel eşyaların (trafik konisi, kayalar, sıcak hava balonları vb.) yanı sıra, her yeni çevre bir dizi temalı dekoratif nesneye sahip. Küçük mutlu bir sahne çiz, burada sınır yok.
Kullanıcı Yapımı İçerikler

Atölye seviyelerine eklemek için kendi araçlarını, teknelerini, dekoratif nesnelerini ve kaplamalı özel şekillerini oluştur. Yaratıcılığını serbest bırak! Toplulukla paylaş ve diğer oyuncular tarafından yapılan içerikleri indir


9.295
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2023 15:16
Poly Bridge 3

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 572.53 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 30 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?