Poly Bridge 2

4Çok sevilen köprü inşa etme oyununun dönüşü muhteşem oldu!

Yeni seviyeler, yeni mekanikler, yeni bir fizik motoru, atölye senaryoları ve daha fazlası seni bekliyor! Saatlerce süren eğlenceyle köprü inşa etmedeki yaratıcılığını tekrar konuştur!

Adrian Talens, yeni müziklerle tekrar karşında! 18 orijinal Poly Bridge parçasının yeniden yorumlanmış halinin yanı sıra 13 tamamen yeni parçayla rahatlatıcı ve büyük beğeni toplayan müziklere kapıl ve kendini inşaata bırak! Bir buçuk saatten uzun süren tanıdık ve hoş akustik gitar melodilerinin tadını çıkar.

Yeni malzeme Yay ile hoplayıp zıplayarak zafere ulaş. Artık daha da esnek köprüler yapmak hayal değil!

Bu sefer işi biraz abarttık ve köprü simülasyonları için özel olarak optimize edilmiş bir fizik motoru yarattık. Bu hassas ve gerçekçi motor sayesinde artık herkes aynı şeyden aynı sonucu alacak ve rekabet canlı kalacak!

Genel ve kırılmayan olarak ikiye ayrılan yeni lider tablolarında diğer oyunculara karşı yarış! Tüm oyunculara adil bir deneyim sunmak için Lider Tablosu girdileri, artık tabloya eklenmeden önce doğrulanacak.

Yeni nesneler, ayarlanabilir rampalar ve seçebileceğin yirmiden fazla araca sahip gelişmiş bir Sandbox seviye tasarlayıcı ile sıfırdan eşsiz seviyeler oluştur ve oyun içi Atölye’ye yükle! Yaratıcılığını göster, kendi bulmacalarını yarat ve diğer oyuncuların oluşturduğu sayısız türde bölümü oyna!

Yeni Atölye Senaryoları’nda, benzer temaya sahip birden fazla seviyeyi sıralayıp gruplayarak zorluğu gittikçe artan senaryo dünyaları tasarlayabilirsin. Üstelik oyunun Atölye bölümündeki Atölye Senaryoları’nda orijinal Poly Bridge’in 100 seviyesini de oynayabilirsin!

  • İlk Kırılma Göstergesi: Köprün yerle bir olurken nerede yanlış yaptığını görmek zor olabilir. Kırılan ilk yeri gösteren bu yeni araç sayesinde sorunları kolayca belirleyip düzelt.
  • 3’lü Ayrık Bağlantı Noktaları: Açılır Kapanır Köprü ve hidrolik mekanizmalar artık 3’lü ayrı bağlantı noktasıyla daha da geliştirilebilir. Birden fazla hareketli parçayla, köprülerinde karmaşık hareketli tasarımlar kullan.
  • Daha Yüksek Çözünürlüklü Oyun Tekrarı: Komik ve çılgın başarısızlıklarını ve muhteşem başarılarını sosyal medyada arkadaşlarına göstermek için yüksek çözünürlüklü oyun tekrarları kaydet. Köprülerini dünyayla paylaş!

40.039
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2020 00:56
Poly Bridge 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 780 MB

Crack: V30.05.2020 

Tarih: 28 May 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?