PlayForm: Human Dynamics

0



PlayForm: Human Dynamics, deneysel bir fizik oyun alanıdır. Fiziksel olarak simüle edilmiş insanlar, çeşitli dünyalarda koşar, zıplar, tırmanır, iter, çeker ve ezer. Heyecan verici durumlar yaratmak ve yeni nesil fiziği deneyimlemek için çeşitli araçlar ve engellerle eğlenin.

Aktif Ragdoll Teknolojisi:
PlayForm teknolojisi, Aktif Ragdoll olarak da bilinen gelişmiş fiziksel simüle edilmiş karakterimiz Stan’e güç sağlar. Dünyanın dayattığı yerçekimi, çarpışma, sürtünme, çarpma ve diğer tüm fiziksel zorlukları daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

En Az Limitle Oynayın:
Yalnızca hazır bir animasyon oynayan veya oldukça basitleştirilmiş kurallar kullanan diğer oyunların aksine, karakterimiz sanki çevresinin farkında ve onların kuvvetlerine tabiymiş gibi hareket eder. Karakter, kendisini dik ve dengeli tutmak için hangi kas kuvvetlerini uygulayacağını sürekli olarak buluyor. Bu, etkileşimleri çok daha çeşitli ve ilginç hale getirir.

Darbe Desteği:
Stan aniden hareket etmeye başlayan bir nesnenin üzerinde duruyorsa, dengesini korumak için ağırlığını değiştirdiğini, gerekirse ellerini kullanarak tekrar ayağa kalktığını göreceksiniz. Bir duvara fırlatılırsa – ya da içine bir duvar atılırsa – geldiği yöne uzanarak darbeye hazırlanır.

Gerçek Özgürlüğü Yaşayın:
Dengeleme algoritması, şaşırtıcı tepki verme ve çeviklik sağlamak için elle ayarlandı. Stan’in hesapladığı her hareket, karşılaştığı duruma özeldir ve bazen komik bir şekilde ortalığı karıştırırken, bazen de bizi şaşırtan şeyler yapar. Çoğu zaman, tahmin etmediğimiz şeyler yapar, hareketlerini gerçek zamanlı olarak doğaçlama yapar gibi görünür.

Artık Sınırlı Kalmayın:
Stan’in sınırlarını test etmek için çeşitli büyük açık oyun alanlarından birini seçin. Tepelerden aşağı kayın, dağlara tırmanın, boşluklardan atlayın veya okyanusta yüzmeye gidin!


6.260
OYUN BİLGİLERİ 28 Temmuz 2022 18:59
PlayForm: Human Dynamics

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.67 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 27 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?