Planetary Annihilation: TITANS

0Planetary Annihilation: TITANS indir - (Direkt indir)

TITANS, temel oyunu içeren ve tonlarca yeni özellik ekleyen, zaten devasa ölçekli RTS Planetary Annihilation’ın devasa bağımsız genişletmesidir:

Dünyayı sallayanlar gibi 5 büyük TITAN sınıfı süper birim ile düşmanlarınızı yok edin Atlas botu ve yıldırım kullanan Zeus zeplin! Stratejik cephaneliğinizi çok yönlü Hover Tanks, yılmaz Yörünge Savaş Gemileri ve açgözlü Nanobot Sürüleri gibi 19 yeni birim ile genişletin!

Hem tekli hem de çok oyunculu olarak kullanılabilen çok seviyeli arazi özelliklerine sahip yeni gezegenlerle oyununuzu yükseltin. Yeni, modern bir eğitim deneyimiyle daha hızlı hızlanmaya başlayın, ardından AI çarpışması ve çok oyunculu için yeni Ödül Modu seçeneğiyle oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın.

Planetary Annihilation hakkında sevdiğiniz her şey dahil:
Destansı Ölçek – Karada, denizde, havada ve hatta yörüngede birden fazla gezegende sayıları binlerle ifade edilen ordulara komuta edin.

Epik Tek Oyunculu – Galaktik Savaş, oyuncuların prosedürel olarak oluşturulmuş içerikle dolu dinamik bir galakside savaştığı geleneksel gerçek zamanlı strateji kampanyalarının farklı bir versiyonudur.

Smash Planets – Dev lazerler, asteroit çarpışmaları ve gezegeni bölen yeni Ragnarok Titan ile tüm gezegenleri yok ederek oyunları bitirin!

Gelişmiş Komuta Ve Kontrol – Ordularınızı sezgisel kontroller ve özelliklerle otomatikleştirerek, aynı anda birden fazla gezegende birden fazla cephede kolaylıkla devasa ordular ve üretim hatları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır!


Planetary Annihilation: TITANS indir - (Direkt indir)

7.185
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2022 12:37
Planetary Annihilation: TITANS

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2 GB

Crack: DOGE

Tarih: 18 Ağustos 2015

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?