Pile Up!

0Pile Up!; harikulade şehirler oluşturmak, alanını geliştirmek, nüfusunu artırmak ve yeni binalar ile adalar açmak için farklı özelliklere sahip ilginç binaları küçük bir adanın üstüne inşa ettiğin sakinleştirici bir strateji oyunudur.

İNŞA ET!
Nüfusunu artırmak ve büyüleyici şehirler inşa etmek için binalarını küçük bir adanın üstüne yığ.

PLAN YAP!
Yeni binalar aç, farklı bina kombinasyonları ile stratejilerini dene!

OLUŞTUR!
Mevcut adaları tamamla ve daha fazla ilgi çekici şehir oluşturabilmek için yeni adaların kilidini aç. Ya da istersen Sandbox moduna atla ve şehrini hiçbir sınırlama olmadan dilediğince inşa et!

ÖĞREN!
Anıları keşfet. El Kitabını kullanarak öğren, planla ve test et.

YOL ARKADAŞLARI!
Balina Moby’yi sev ya da MOYAİ’ye olan saygını göster!

ÖZELLİKLER!
Küçük bir alanda dikey şehirleşme. Kart oyunlarından esinlenilmiş, kilidini açıp kombine edebileceğin 7 farklı türde 50’den fazla bina.

En yüksek nüfusa ulaşmaya çalışabileceğin 3 farklı ada. Sadece kafa dinlemek ya da doyasıya şehir oluşturmak isteyenler için 3 farklı oyun modu.

Okuyabileceğin 100’den fazla anı. İnanır mısın, dikkatli okursan bir şeyler bile öğrenebilirsin! Her şeyin bir anda karambole gidebilme riski ile patlamalarla çeşnilendirilmiş sakinleştirici ve stratejik oynanış.

Kontrollü rastgelelik ile çok çeşitli binalarla tekrar tekrar oynanabilirlik. “Moby Jr.” adında felaket tatlı bir balina!

Moyai. Evet, bir Moyai var.


19.083
OYUN BİLGİLERİ 3 Haziran 2023 20:08
Pile Up!

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 153.70 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?