Phoenix Point: Complete Edition

1Phoenix Point, oyuncuları Dünya’yı mutasyona uğrayan uzaylı bir tehditten geri almak için çaresiz bir mücadelenin ortasında bırakıyor.

Yöntemsel olarak oluşturulmuş haritalar üzerinde sıra temelli taktiksel savaş ve küresel ölçekte kaynak yönetimi sunan Phoenix Point, sonsuz bir tekrarlanabilirlik ve acımasız bir meydan okuma sunuyor.

Küresel bir çevre felaketinin ardından Pandoravirus ortaya çıktı ve insanlar da dahil yaratıkları iğrenç mutantlara dönüştürmeye başladı.

Virüsün ilerleyişini durduramayan insan uygarlığının çoğu ortadan kalktı; sadece ilkeleri ve engin topraklarıyla ayrılmış olan küçük yerleşim bölgeleri kaldı. Küresel felakete karşı antik bir tehlike önleyici olan Phoenix Project, insanlığı birleştirmek ve gezegeni geri almak için tek umut.

Phoenix Project’i Phoenix Point’teki üssünden yönetin. Yeni teknolojiler ve teknikler araştırın ve geliştirin, operasyonları planlayın, gezegeni birleştirmek için ittifaklar kurun ya da rakiplerinizi yok edin.

Gezegeni kurtarmak ve medeniyeti yeniden inşa etmek size kalmış, ancak uzaylı tehdidi göründüğünden çok daha büyük olabilir.

Mutasyona Uğrayan Uzaylı Tehdidi: Taktiklerinize adapte olan ve ekibiniz daha güçlü ve teknolojik olarak daha gelişmiş hale gelse de, hiçbir zaman soluk aldırmayan, sürekli değişen uzaylı tehdidiyle yüzleşin.

Pandoravirus’ın Sırlarını Ortaya Çıkarın: Phoenix Point, oyuncunun yalnızca birden çok kez baştan sona oynayarak açabileceği birden fazla sona sahip karmaşık bir anlatıma sahiptir.

Keşif, diplomasi ve araştırma yoluyla mutantların, Pandoravirus ve Phoenix Point’in kökenlerini öğrenirken gizli bir tarihi keşfedin.

Diplomatik İlişkileri Yönetin: Phoenix Project, Dünya’yı geri almaya çalışan tek organizasyon değil. Militarist Yeni Jericho, Anu’nun mistik Müritleri ve Synedrion’un teknoloji düşkünleri gruplarının hepsi, işbirliği yapana eşsiz ödüller, muhaliflere ise tehditler sunuyor.

Onlarla nasıl başa çıkılacağına karar vermek size bağlıdır.
Savaş Alanında Nişan Alın: Donanım ve komuta birimlerine ek olarak Phoenix Point, askerinizin savaşta atışlarını doğrudan kontrol etmenizi, eşsiz bir serbest nişan sistemi ile sağlar.

Düşman zırhlarını, silahlarını veya değerli eşyalarını hedefleyin veya sadece merkez kitlesini hedef alın.

Klasik Köken ile Yeni Nesil Teknoloji: Phoenix Point, 1990’larda X-COM serisinin yaratıcısı Julian Gollop tarafından tasarlanmıştır.

Görselleri, teknolojiyi ve sistemleri modern standartlara göre güncellerken X-COM’un temel değerlerini korumak, Phoenix Point’i sınıfının en iyisi yaptı.


19.908
OYUN BİLGİLERİ 23 Temmuz 2022 18:07
Phoenix Point: Complete Edition

Tür: Korku, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 24.49 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 21 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?