Pharaoh A New Era

1Pharaoh’un (ve genişleme paketi Cleopatra: Queen of the Nile’ın) yeniden yapımı olan Pharaoh: A New Era’da 50 görev ve 100’den fazla oyun saati ile Eski Mısır tarihine dalın.

Sierra Eğlence. Taş taş, şehrinizi inşa edin ve gelişmesini sağlamak için gelişiminin tüm yönlerini yönetin ve sizi güçlü ve saygı duyulan bir Firavun yapın.

Nil vadisinin kıyısındaki verimli toprakları işleyerek şehrinizi geliştirin. Piramitler, Sfenks ve İskenderiye Deniz Feneri dahil olmak üzere Eski Mısır’ın ikonik anıtlarını dikin.

Şehrinizin sağlık ve kültürünün yanı sıra zamanın baskın çok tanrılı dininin tüm yönlerini yönetmenize yardımcı olacak tapınaklar ve türbeler inşa edin.

Şehrinizin ekonomik veya politik krizlerle ve hatta düşmanların yağmalarıyla başa çıkabilecek kadar müreffeh olduğundan emin olun. Bir Firavun, halkına bakar ve tanrıların beğenisini kazanmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Pharaoh: A New Era, 50’den fazla oynanabilir görev ve 100 saatin üzerinde oynanış dahil olmak üzere eksiksiz bir yeniden yapımla ünlü serinin çıkışının 20. yılını kutluyor.

“Kampanya” modu size oyunun temellerini öğretirken, Eski Mısır’ın kalbinde benzersiz bir hikaye yaşamanıza ve gelişen bir şehirde hayatın tüm yönlerini keşfetmenize olanak tanır.

Bütün bir şehri inşa etmek ve gelişmesini sağlamak için tüm temel unsurlarını yönetmek için her şeye sahipsiniz: ekonomi, iç ve dış ticaret, kültür, sağlık, tarım, eğitim vb. İlerlemenizi izlemenize yardımcı olmak için çeşitli göstergeler gösteriyor şehrinizin ve sakinlerinin genel refahı.

Oyun mekaniğini modern standartlara yükselten ve büyüleyici film müziği ile muhteşem izometrik 2D grafikleri tamamen yeniden tasarlayan bu Ultra HD yeniden yapım ile zamanda geriye yolculuk gerçekten hayata geçiriliyor.


29.826
OYUN BİLGİLERİ 16 Şubat 2023 01:35
Pharaoh A New Era

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.10 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 15 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?