Phantom Brigade

1Phantom Brigade, derinlemesine özelleştirmeye ve oyuncu odaklı hikayelere odaklanan, hibrit bir gerçek zamanlı ve sıra tabanlı taktik RPG’dir.

Mech pilotlarının hayatta kalan son ekibi olarak, oyun alanını eşitlemek için düşman ekipmanlarını ve tesislerini ele geçirmelisiniz. Sayıca az ve silahsız olarak Phantom Brigade’e savaştan harap olmuş anavatanlarını geri almak için umutsuz bir kampanyada liderlik edin.

ANA ÖZELLİKLER:
Sıra tabanlı türde sinematik dönüş – Düşman hareketlerini tahmin edin, tam olarak zamanlanmış karşı önlemleri düzenleyin ve fizik tabanlı aksiyonu gerçek zamanlı olarak izlemek için “yürüt” düğmesine basın.

Enfes bir cephanelik – Raylı tüfekler, ışın silahları, füzeler, enerji kılıçları ve daha fazlası! Yendiğiniz her düşman makinesinden kurtarılan silahlarla anavatanınızın işgalcilerinin üzerine yıkım yağdırın.

Strateji – Dünya haritası üzerinde üst düzey taktiksel kararlar alın, mobil üssünüzü yönetin ve sınırlı kaynaklarınızı nasıl uygulayacağınıza karar verin.

Taktiksel savaş – Düşman ekipmanının sabotajı ve konvoy pusularından kurtuluş savaşlarına ve zorlu karakol saldırılarına kadar çeşitli görevlerde manganızın komutasını elinize alın.

Özelleştirme – Zengin bir özelleştirme sistemine sahip olan Phantom Brigade, makinelerinizin performansına ince ayar yapmanıza, geniş bir ekipman yelpazesi kurmanıza ve çok sayıda kozmetik seçeneğe erişmenize olanak tanır. Takımınızı her türlü zorluğa şık bir şekilde hazırlayın.

Yüksek derecede modlanabilir – Phantom Brigade sıfırdan yüksek düzeyde oyuncu modlanabilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyunu bir topluluk modu etkinken oynayarak işleri karıştırın veya kendi modlu şaheserinizi yaratmaya çalışın!

Yıkılabilir ortamlar – Yıkılabilir binaları olmayan dev makinelerle ilgili uygun bir oyun değil! Phantom Brigade, her savaş haritasının her metrekaresinin yok edilmesini sağlar. Düşmanınızın siperini paramparça edin ve binaları üstlerine yıkın!


10.660
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2023 22:19
Phantom Brigade

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.29 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?