PERISH

1PERISH, bir çarpı işareti olan şık bir 1-4 oyuncu FPS’dir. Araf’ın kavrulmuş kumlarında yaratık sürülerini öldürün ve altın lekeli cesetlerini korkak rahiplere sat. Muhteşem patronları öldürün ve gelirleri kozmik keşiflerin yeri olan Elysium’a giriş yapmak için kullanın.

Sen Amyetri’sin, Araf diyarında lanetliler arasında gölgelerde var olmaya mahkûm edilmiş bedensel bir ruhsun. Orpheus Ayinlerini başlatarak ıstırabınıza bir son verin ve Elysium’a giden zorlu yolunuzda hakim olan chthonic tanrıları alt edin.

DEPRIVED INITIATE
Yolculuğunuza kırık bir kılıçtan başka bir şey olmadan başlayın. Yalnızca yeraltı dünyasının kana bulanmış para birimi olan Danake, sizinle Elysium arasında duran Kasvetli Lordlarla mücadele etmek için daha uygun ekipmanı size sağlayabilir.

RISKE KARŞI ÖDÜL
Araf’ın hortlak yaratıkları, kendi arayışınızı motive eden aynı altın Danake açlığı tarafından tüketilir. Düşmanlarınıza düşmek, elde ettiğiniz servetinizi kaybetmenize neden olacaktır. Ölmeden önce Danake’nizi Pantheon’a yatırın ya da Elysium’a koşmaya devam edin ve hepsini kaybetme riskini alın.

MONTAJDA GÜÇ
Yeraltı dünyası yalnız bir yerdir. En fazla üç arkadaşınızı toplayın ve birlikte Elysium’a altınla ıslanmış bir yol açın. Ebedi unutulmaya giden tehlikeli yolda birbirinizi desteklemek, savunmak ve canlandırmak için kooperatife özgü teçhizatı ve gadget’ları kullanın.

HERKÜL YOLCULUĞU
Theseus’un kavrulmuş kayalıklarının, Orpheus’un harap tapınaklarının ve Hephaestus’un volkanik dökümhanelerinin sert çevresinde hayatta kalın. Parçalanan labirentlerde, erimiş saf altından göllerde ve Charybdian girdaplarının kırlangıcına yakalanmış parçalanmış dağlarda gezinin.

ARES’IN CEPHANELIĞI
Rahibelerin elinde müthiş bir silah stoğu vardır. Giyen kişiye savaş alanında önemli avantajlar sağlayan güçlü taçlar ve yüzükler hazırlamak için danake’inizi kullanın. Çok sayıda menzilli ve yakın dövüş silahı arasından seçim yapın, ardından seçtiğiniz silahı bir dizi heyecan verici güçlendirme ile donatın.


23.033
OYUN BİLGİLERİ 3 Şubat 2023 16:10
PERISH

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 16.14 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?