Per Aspera: Green Mars

0Per Aspera: Green Mars indir - (Direkt indir)

MARS CENNETİ
Yeni özellikler oyuncuların Mars’ı gerçekten yemyeşil bir gezegen yapması için imkânlar sunacak. Elindeki araçları kullanarak Mars’ın zengin mineralli topraklarının verimli arazilere dönüşmesini sağlayacak şekilde atmosferi dönüştür. Mars’ı istediğin gibi tasarla ve şekillendir! Elysium Mons dağında ağaç mı istiyorsun? Oldu bil!

AKAN SU
Su Akar, Yolunu Bulur! Su simülasyonumuzu ırmakların vadilere ve kraterlere nasıl dağılacağını işlemesi için güncelledik. Mars’taki en değerli element artık çölün en derin bölgelerine ulaşıp bu alanları yemyeşil ormanlara dönüştürebilecek. Yeni Su Boruları H2O’nu yönlendirmeni sağlayacak. Tabiat ana yapamıyorsa bilim yapar.

BİYOMLAR
Artık Mars’ta 11 muhtemel biyom var. Her bir biyomun Mars’taki bitki ve hayvanların gelişimini etkileyen kendine özel şartları bulunuyor. Gezegeni yaşanabilir kılmanın zorlu bir kısmı da bitki yetiştirmeyi yönetmek için biodome’ları, tarlaları ve kraterleri düzgün yerleştirmek olacak

TARLALAR
Mars’taki bilim insanlarını mutlu etmesi ve daha sıkı çalışmalarına yardımcı olması için daha besleyici gıdalar yetiştirecek iki yeni gıda işleme yapısı ekledik. Bu yapılar kaynak olarak akarsuları kullanıyor.

HAYVAN TÜRLERİ
Mars’ta kapibaralar var! Daha fazla söze gerek var mı?

SU MERCEĞİ
Su sistemlerini anlamlı kılmak için suyun nerede oluştuğunu ve nerede suya ihtiyaç duyulduğunu belirten bir mercek bakışı ekledik.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Per Aspera: Green Mars indir - (Direkt indir)

16.807
OYUN BİLGİLERİ 3 Nisan 2022 16:15
Per Aspera: Green Mars

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: DOGE

Tarih: 21 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?