Pentiment

0Sanat, Ölümün Taklididir
Avrupa’nın büyük bir dini ve siyasi değişimin eşiğinde olduğu bir dönemde, tezhipli el yazmaları ve tahta kalıbı baskılarından ilham alınarak resmedilen canlı bir dünyaya adım atın. Bavyera Alplerinde kendini cinayetlerin, skandalların ve entrikaların ortasında bulan usta ressam Andreas Maler’in izinden yürüyün.

Resmedilen dünya
16. yüzyıl Avrupa’sını, o zamanların usta ressamlarının gözünden tecrübe edin. Fevkalade tezhipli el yazmalarından ve en eski basılı kitaplardan ilham alınan sanat, Pentiment’te yaşayan ve nefes alan bir dünya hâline geliyor.

Gizemleri ortaya çıkarın
Farklı akademik ve sosyal arka planlar seçin ve geniş bir yelpazede farklı karakterlerle karşılaşarak Tassing adındaki bu küçük Bavyera kasabasında ve yakınındaki Keirsau Manastırı’nda vuku bulan hikâyeleri ve gizemleri keşfedin.

Değişen bir dünyada iz bırakın
Büyük dini ve siyasi değişimlerin gerçekleştiği bir dönemde vereceğiniz her kararın, topluluğun geleceğinde ciddi etkileri olabilir. Bu çalkantılı zamanlarda kendi yolunuzu bulun ve seçimlerinizin sonuçlarının, gelecek nesilleri nasıl etkilediğini görün.


4.909
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2022 16:03
Pentiment

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.2 GB

Crack: P2P

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?