PC Building Simulator 2

8PC Building Simulator 2 indir - (Direkt indir)

Bu yeni bölümde PC’leri tamir etmeyi, kurmayı ve özelleştirmeyi öğrenirken imparatorluğunu büyüt.

Daha derin bir simülasyonu, geliştirilmiş bir kariyer modunu ve güçlü yeni özelleştirme özelliklerini deneyimle. Eksiksiz bir PC yaratmak için 40’tan fazla donanım markasının gerçekçi parçalarını kullan.

Kariyer Modunda (Career Mode) kendi PC işletmeni kur ve PC toplamayı ve tamir etmeyi öğren. Atölyeni yükselt ve hem yeni araçların ve ekipmanların kilidini aç hem de seviye atla. Müşterilerine en iyi hizmeti sunarak kazanç elde et ve olumlu yorumlar yağmasını izle.

Serbest Toplama Modunda (Free Build Mode) yaratıcılığını konuştur. 1200’den fazla bileşen arasından seçimini yaparak canavar gibi bir PC tasarla ve üret.

Geliştirilmiş sıvı soğutma sistemi tak, işlemcini ve ekran kartını hızlandır ve performansı zirveye taşımak için RAM zamanlamalarıyla oyna. Tasarımını test etmek ve optimize etmek için 3DMark ve Cinebench performans testlerini kullan.

Sıralı RGB aydınlatması, sprey boya ve etiketler ekleyerek en güçlü özel bilgisayar kasasını yarat. Atölyeni yeni duvarlar, döşemeler, posterler ve mobilyalar ile özelleştir ve PC toplama alanına kişisel bir dokunuş kat.

Gerçekçi donanım ve yazılım simülasyonu ile toplama çalışmalarını detaylandır.

Fan Control uygulaması ve termal kamera ile soğutma sistemini iyileştir, Power Monitor ile güç tüketimini izle ve ekran kartı, işlemci, RAM ve Anakart bileşenlerine özel su blokları ekle.

French Touch, UK Garage ve Grime’dan Indie Rock’a, duygusal Dub ve Synth Pop baladlarına kadar çeşitli türlere yayılan 18 orijinal parça.

Gavin Harrison, kayıt boyunca orijinal vintage synth’leri ve stüdyo ekipmanlarını kullanarak, prodüksiyonu tamamen dijitalin ötesine taşıyor ve duygu yüklü, kendine has bir tonu ve retro cazibesi olan bir albüm yaratıyor.


PC Building Simulator 2 indir - (Direkt indir)

64.443
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2022 19:38
PC Building Simulator 2

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 25 GB

Crack: v1.00.22

Tarih: 12 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?