Pathless Woods

0Zanaat becerilerinizi test edin ve antik Çin mimarisinin özünü yansıtan çeşitli yapılar inşa edin. Geleneksel ahşap evlerden muhteşem köprülere ve hatta yüksek pagodalara kadar olasılıklar sonsuzdur!

Zengin bir ortak macerada en fazla 3 arkadaşınızla takım kurun. Her oyuncunun benzersiz karakterinin ortak yolculuğa katkıda bulunduğu gizemli ülkeyi birlikte keşfedin, inşa edin ve hayatta kalın.

Hayatta kalmanın sürekli bir mücadele olduğu bir ülkede yolunuzu çizin, doğa şartlarına meydan okuyun ve kendinizi doğal ve insani tehditlerden koruyun. Hayatta kalmak için toprağın sağladığı kaynakları kullanarak uyum sağlamayı öğrenin.

Harabelerin sırlarını ortaya çıkarırken muhteşem manzaralara hayran kalın ve dost canlısı NPC’lerle etkileşime geçin. Yol boyunca gizli hazineleri keşfedecek ve beklenmedik keşifler yapacak mısınız? Macera bekliyor!

Huzurunuzu bozmak ve kaynaklarınızı yağmalamak için her şeyi yapacak olan kötü niyetli Jaer tarikatçılarının oluşturduğu sürekli tehdide karşı kendinizi hazırlayın. Uyanık olun ve kendinizi ve müttefiklerinizi onların amansız saldırılarına karşı koruyun, topraklarınızı ve yaşam tarzınızı koruyun.

Sulamayı, gübreyi ve sıcaklığı kontrol ederek geleneksel Çin tarım tekniklerini kullanarak mahsulleri büyütün. Taze ürünleri toplayın ve Çin tarzı mutfağın leziz lezzetlerinin tadını çıkarın.


8.425
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2024 14:06
Pathless Woods

Tür: Oyun, Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 772.82 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 3 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?