Pathfinder: Wrath of the Righteous

0Pathfinder: Wrath of the Righteous indir - (Direkt indir)

Hikayeyi Keşfet!
Yolun seni, Abyss’e açılan bir yarığın diyarın her yanına her şeyi tüketen dehşetler saçtığı Worldwound’a götürecek. Komşu uluslar bir yüzyıldan uzun süredir korkusuzca savaşarak düşmanı geri itmeye çalıştı ama başaramadı.

Şimdi, bu çatışmaya son verme şansın var ama kurtuluşa giden yol hiç de engebesiz değil. Soylu paladinlerin desteklediği ışıklı bir melek mi olacaksın… Yoksa emrinde yaşayan ölü orduları bulunan güçlü bir ölüm büyücüsü mü? Ya da tamamen başka bir şey mi? Orduna liderlik et ve güçlü iblis lordlarına meydan oku. Savaşın seni (ve dünyanın kendisini) sonsuza kadar değiştirecek bir olaylar zincirini başlatacak.

KENDİ KARAKTERİNİ İSTEDİĞİN GİBİ OYNA
Pathfinder First Edition kurallarının esnekliği, zenginliği ve derinliğiyle hayal edebileceğin her karakteri yarat. 25 sınıf, 12 karakter ırkı ve kişisel oyun tarzına uyacak 1000’den fazla büyü, özellik ve yetenek arasından seçim yap.

HER SEÇİM BİR SONUÇ DOĞURUR
Kararlarının her zamankinden de çok ağırlığı var. Amacın belli ama ona giden yolu sen çizmelisin. Kim yaşayacak, kim ölecek? Kim kalacak, kim gidecek? Seçimlerini yap ve çevrendeki dünyanın değişmesini seyret.

SAVAŞMANIN YENİ BİR YÖNTEMİ
Düşmanlarını öldürürken iki savaş modunun tadını çıkar: duraklamalı gerçek zamanlı ya da sıra tabanlı. Aralarında anında geçiş yaparak savaşını istediğin kadar hızlı (ya da yavaş) verebilirsin. Benzersiz Pathfinder kural seti, sana atlı savaş gibi gelişmiş savaş manevraları yapma olanağı sunuyor. Bunları akıllıca kullan!


Pathfinder: Wrath of the Righteous indir - (Direkt indir)

12.489
OYUN BİLGİLERİ 2 Şubat 2022 21:41
Pathfinder: Wrath of the Righteous

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 26 GB

Crack: v1.1.7f.48

Tarih: 2 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?