Park Beyond

1Park Beyond’da bir dizi lunaparkın arkasındaki üretken deha olan Visioneer olursun! Bir üretici, bir yönetici ve bir tasarımcının muhteşem bir birleşimisin. Başarılı lunaparklar geliştirmenin ve sürdürmenin her noktası senin kontrolün altında olacak.

HAYALLERİNDEKİ LUNAPARKLARI OLUŞTUR
Lunaparkın yaratıcı fikirlere sahip yöneticisi olarak hayal gücünün sınırlarını zorlayabilirsin! Heyecan dolu anlar yaşamak isteyen gençleri lunaparka çekmek adına çılgınca daireler çizen benzersiz bir hız treni güzergâhı tasarlayabilir, yetişkinlere hitap eden heyecan verici sabit oyuncakları araştırabilir veya aileler için neşeli ve sevimli sabit oyuncaklar inşa edebilirsin. Aynı zamanda parkına benzersiz bir heyecan katacak inanılmaz modüllerle işleri bir üst seviyeye çıkarabilirsin.

Bunlara ek olarak tüm dünyayı hayal gücüne göre şekillendirebilirsin! Zemin düzenleme araçlarını kullanarak hız trenlerinin zirvesine tırmanacağı dev dağlar oluşturabilir veya hızlı ve kolay yaratıcılık için gruplandırılabilen, kaydedilebilen ve çoğaltılabilen modüler yapı sistemini kullanarak oyuncakların için özel manzaralar tasarlayabilirsin!

BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN EN İYİ ŞEKİLDE YÖNET
Bir lunapark yöneticisi olarak kitlelerine nasıl hitap edeceğini keşfedecek ve oyuncakların yerlerini, fiyatlarını ve mağazaları her kitle için mükemmel hale getireceksin. İşe alacağın ve yönlendireceğin uzman çalışanlarının konuklarına yardımcı olması gerekir.

Lunaparkın, lunapark dünyasının daha sade ve geleneksel çizgisinde mi kalacak, yoksa kâr hırsıyla bu sınırları aşacak mı? Buna sen karar vereceksin! Ziyaretçilerin deneyimlerini kendi yararına göre hassas bir şekilde ayarlamana olanak tanıyan güçlü ısı haritası araçlarını kullanarak ziyaretçi zevklerinin karmaşık dinamiklerini kavra.


12.999
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2023 02:39
Park Beyond

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 15 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?