Parasite

0Parasite indir - (Direkt indir)

Parasite, diğer oyunlar gibi değil, bir kişi tarafından büyük bir tutkuyla geliştirilen birinci şahıs psikolojik korku oyunu. Yeraltı soğuk, karanlık ortamda tek başınıza oynamalısınız, belki cevaplar bulursunuz ya da belki kendinizi kaybedersiniz, sonuna kadar ulaşmak size kalmış. İşaretleri takip edin ve kendinizi korumaya çalışın. Korkmayın karanlıkta yürüyün, ancak o zaman bu yerden hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi ve cevapları bulacaksınız.

Sinopsis: Simon Brown, hayvanlar üzerinde deneyler için hayvan koruma kuruluşları ile tıpta büyük yenilikleri ve adli sorunları ile tanınan büyük bir ilaç şirketi olan Delta laboratuvarlarında çalışmaktadır.
Bir anda ne olduğunu hatırlamadığı bir odada uyandığında kim olduğunu, nerede ve neden orada olduğunu hatırlamayan Simon, herkesin neden kayıp olduğunu ve neden laboratuvarlara kilitlendiğini anlamaya çalışır, bir çözüm bulması gerekir. Oradan kurtulmanın bir yolu var, ama önce hatırlaması ve cevapları bulması gerekiyor.
Parazitlik, bir organizmanın, parazitin, başka bir organizmanın üzerinde veya içinde yaşadığı, ev sahibine zarar verdiği ve yapısal olarak bu yaşam biçimine uyarlandığı türler arasında yakın bir ilişkidir. Entomolog, parazitleri “avını birden az birimler halinde yiyen yırtıcı hayvanlar” olarak nitelendirdi.

Özellikler: PParasite, hayatta kalmak için ateş eden ilk kişiyi içerir, ancak savaşmaktan korkuyorsanız, unutmayın, her zaman koşabilirsiniz. Aramak derinlere inmek için bir çözümdür. Düşmanlar bekliyor, duymuyorlar, koklamıyorlar ama görüyorlar, bu yüzden görüş alanlarına girmeyin çünkü çok tehlikeli olurlar.


Parasite indir - (Direkt indir)

9.185
OYUN BİLGİLERİ 19 Mart 2022 21:20
Parasite

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.40 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 19 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?