PARANOID

0PARANOID indir - (Direkt indir)

PSİKEDELİK KORKU HİKAYESİ

Oyun, tüm ailesini gizemli bir şekilde kaybeden 31 yaşındaki Patrick Calman’ın hikayesini anlatıyor; ebeveynleri acımasızca öldü ve kız kardeşi bilinmeyen nedenlerle aniden ortadan kayboldu.

Sevdiklerini kaybetmenin travması Patrick’in ruhunu paramparça etti ve kendi dairesini onun için bir hapishaneye çevirdi. Patrick’in ailesinden hayatta kalan tek kişi, 10 yıldan fazla bir süre önce ortadan kaybolan kız kardeşidir.
Bir gün Patrick bir telefon alır ve ahizedeki ses kız kardeşine aitmiş gibi görünür. Bu onun gelişini duyuruyor; ortadan kaybolmasından birkaç yıl sonra.

Paranoid Şizofreni hastası olan kahraman, zor bir karar vermek zorunda kalacak: İlaç almadan evde kalıp komşusunun karanlık sırrını ortaya çıkarmak mı? Yoksa ilacı alıp on yıldır ilk kez yaşam belirtisi veren kayıp kız kardeşiyle mi buluşmaya gitmeli?

Ana karakterin olduğu yönündeki çılgın teoriler arasında birlikte yaşamak, bu en doğru gibi görünüyor. Patrick’in rüyalarına giren komşu karanlık bir sır saklıyor olabilir mi? O gerçekte kim ve onu neden aklından çıkaramıyor? Gerçekten var mı ve bu sorunun cevabını gerçekten bilmek istiyor muyuz?


PARANOID indir - (Direkt indir)

30.201
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2023 21:22
PARANOID

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 22 GB

Crack: RUNE

Tarih: 15 Aralık 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?