Paper Cut Mansion

0Paper Cut Mansion , kağıt işi dünyasında geçen bir roguelite korku oyunudur. Gizemli bir eski malikaneye gelen polis dedektifi Toby olarak oynayın.

Bu tuhaf yerin arkasındaki hikayeyi çözmeye çalışırken, her seferinde size Kanıt Panonuza eklenecek başka bir kanıt toplama fırsatı veren malikaneyi kat kat keşfedin.

Köşk ayrıca her koşuda ilerlemenize yardımcı olabilecek veya ilerlemenizi engelleyebilecek gizemli bir karakter kadrosuna ev sahipliği yapıyor…

Oyunda ilerledikçe ve performansınıza bağlı olarak farklı sonların kilidini açtıkça ürkütücü ve heyecan verici bir hikaye ortaya çıkıyor (punto amaçlı)

Yüksek tekrar oynanabilirlik için tasarlanmış oyun mekaniği Perma-ölüm
Ne kadar çok başarısız olur ve yeniden başlarsanız, mekanikler hakkında o kadar çok şey öğrenirsiniz.

Her düşman türü için benzersiz AI – beklenmedik davranışlar – düşmanları daha ürkütücü ve daha korkunç hale getirir

Mantıksal bulmacalar, oyuncuyu düşündürmek için tasarlanmıştır Koleksiyon Yükseltmeleri

Kendi oyun tarzınızı şekillendirmek için her koşudan önce ekipmanınızı özelleştirin

Her koşuda, Paper Cut Mansion , yeni yeteneklerin kilidini açarken ve her bir prosedürel olarak oluşturulmuş koşunun size getirdiği zorlukların üstesinden gelmeniz için size daha iyi bir şans verecek yeni ekipman keşfederken oyun tarzınızı tanımlama fırsatı sunacak.

Her yeni öğe, nihai yapınız için daha fazla özelleştirme sunarak gerçekten benzersiz kurulumlara olanak tanır. Yakın dövüşçü olarak yaklaşmak mı yoksa menzilli bir nişancı olarak uzaktan ateş etmek mi istiyorsunuz?

Kendinizi sizin için savaşabilecek bir drone ile kurun ya da düşmanları onlara geri döndürürken tuzaklar ve taretler yerleştirebilecek bir mühendislik yapısı oluşturun.

Görevleri tamamlamak, aynı zamanda, bir dahaki sefere aynı avantajları alamayabileceğiniz için, her koşuyu taze hissettirecek şekilde size geçici avantajlar da verecektir! Olasılıklar sonsuzdur ve konağın sürekli değişen prosedür odalarının üstesinden gelmenin doğru bir yolu yoktur.


8.640
OYUN BİLGİLERİ 27 Ekim 2022 23:25
Paper Cut Mansion

Tür: Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.60 GB

Crack: GOG

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?