Panzer Corps 2 Axis Operations1944

0Doğu Cephesi’ndeki savaş ateş seviyesine ulaştı. Doğu Cephesi’ndeki Wehrmacht kuvvetleri kendilerini yeniden dirilen Kızıl Ordu’nun muazzam baskısı altında buluyor.

Fethettikleri geniş toprakların tam kontrolünü elinde tutmak için verilen direktifler ve giderek güçlenen Sovyet ordularına karşı çaresizce hayatta kalma mücadelesi arasında kalan Alman kuvvetleri, sınırlarını zorluyor.

Ancak bu Panzer Corps 2 Kampanya DLC’sinde önünüzdeki tek yol kaçınılmaz bir Eksen düşüşü değil!

EKSEN OPERASYONLARI BÜYÜK KAMPANYA’NIN 7. BÖLÜMÜNDEKİ İKİ TAM KAMPANYA
Axis Operations 1944 DLC Kampanyası, birbirinden tamamen ayrı ve bağımsız iki tam kampanya sunan ilk DLC’dir.

Tarihsel kampanyada, Alman Wehrmacht’ı her yönden döven Müttefik saldırısından sağ çıkmak için mücadele eden Alman Wehrmacht’ın gerilemesinin acımasız gerçekleriyle yüzleşmeye hazırlanın.

Tarih dışı kampanyada, kapsamlı fetihlerinizi hem tanıdık hem de tamamen yeni zorluklara karşı savunurken, Kafkasya bölgesini Almanya için güvence altına alan başarınıza devam edin.

Oyunculara en fazla seçim özgürlüğünü vermek için, her iki kampanya da tüm oyuncuların başlaması için hemen kullanılabilir.

Her iki kampanyayı da başlatmak için herhangi bir ön koşul veya engel yoktur. Yeni kurulan Panzer Kolordusu veya derinden ithal edilmiş kuvvetler, hangi kampanya yolunu izleyecekleri ve keşfedecekleri konusunda eşit seçeneğe sahiptir.

Bu son DLC’ye aktarmaya hazır bir güce sahip kıdemli kampanyacılar için, içeriğin kapsamlı anlatılarını tam olarak deneyimlemek için Tarihsel veya Tarihsiz kampanya yollarınıza devam etmeniz önerilir.

İKİ KAMPANYANIN HİKAYESİ
1944 DLC’sinde yer alan hem tarihi savaşları hem de tarih dışı olayları doğru bir şekilde keşfetmek için Axis Operations 1944, bir DLC’nin henüz sahip olmadığı en büyük miktarda içeriği sağlayacak şekilde büyüdü.

A Devasa 20 senaryo sayısı, 1944’te Doğu Cephesinde, özellikle de Bagration Operasyonu sırasında yapılan yıkıcı savaşların tarihsel gerçeklerini keşfetmeye en iyi bakışı sunuyor.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


8.403
OYUN BİLGİLERİ 8 Kasım 2022 18:52
Panzer Corps 2 Axis Operations1944

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.75 GB

Crack: FLT

Tarih: 8 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?