Panic

2PaniC, ruhsal bozukluğu temel alan bir psikolojik korku oyunu. Senin görevin, David’in zihninde birdenbire beliren doğaüstü faaliyetlerle ve canavarca varlıklarla yüzleşmek. Sürükleyici oynanışı ve tüyler ürpertici atmosferi ile bu oyun sizi koltuğunuzun ucunda tutacak. Senin görevin, David’in zihninde gezinmesine ve içindeki şeytanları yenmesine yardım etmektir. Bilinmeyenle yüzleşmeye hazır olun ve David’in zihinsel durumundan kurtulmasına yardım edin.

KENDİNİZİ YENİ NESİL KORKUYA KAPATIN
Bu oyunu yaratırken gerçek dünyadaki zihinsel bozukluklardan ilham alıyoruz ve size akıl hastalığı olan birinin katlanmak zorunda olduğu sürükleyici bir korku ve kabus deneyimi sunuyoruz. Bu oyun, akıl sağlığı sorunlarıyla uğraşanların karşılaştıkları mücadelelere ve zorluklara bir göz atmak ve onların deneyimlerini daha iyi anlamanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır.

DAVUT’UN GİZEMİNİ ÇÖZÜN
Kabuslar, ona eziyet eden, içini korku ve güvensizlikle dolduran köklü sorunların bir yansıması. Onu bu kadar rahatsız eden olayların daha derin sırlarını ortaya çıkarmak için zihnine dalmaya davetlisiniz. Hayal edilemeyecek bir yolculuğa hazır olun.

TEKRAR OYNANABİLİRLİK
David’in hikayesi bir değil, iki değil dört farklı şekilde gelişebilir! Benzersiz hikayeleri keşfetmenin ve olası sonların her birinde David’in iç sesiyle diyalog kurmanın heyecanını yaşayın.

TEMA
Oyun tüyler ürpertici perili bir evde, ürkütücü derecede karanlık bir ormanda ve ıssız, terk edilmiş bir uzaylı üssünde geçiyor. Akıl sağlığıyla mücadele eden ve etraflarındaki tehlikeli dünyada gezinmesi gereken bir karakter olarak oynuyorsunuz.

MEKANİK
Oyun mekaniği, oyuncuyu zorlamak ve seçimleri hakkında eleştirel düşünmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır. Oyun, oyuncunun canavarlar ve diğer düşmanlarla savaşmasına izin veren dövüş mekaniklerine sahiptir. Ek olarak oyun, oyuncunun çevrede gezinmesi gereken keşif mekaniklerini de içerir.


5.899
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2023 00:47
Panic

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.07 GB

Crack: DOGE

Tarih: 21 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?