Pandemic Train

0Pandemi Treni Nedir?
Pandemic Train’de, hem savaşın hem de ölümcül bir salgının harap ettiği kıyamet sonrası çorak arazide dolaşan bir trenin mürettebatından sorumlusunuz. Amacınız tedaviyi keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmak… ya da bunu yaparken ölmek. İnsanlığın kaderi sizin ellerinizde! Yolculuğunuza şimdi başlayın!

Sorumlu sensin!
Pandemic Train, buhar motoruyla çalışan eski bir trendeki mürettebata ve yolculara komuta ettiğiniz, roguelike ve strateji unsurlarına sahip bir hayatta kalma oyunudur. Konu, yıkıcı bir virüs salgınının dünya nüfusunu yok ettiği 20. yüzyılın alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor. Gizemli bir veba, enfekte insanları 24 saat içinde öldürerek yaygın paniğe, isyanlara ve savaşa yol açar. Dünya harabeye döndü ve onun hayatta kalması için tek umut sizsiniz. Çorak arazileri keşfedin, kaynakları toplayın, haydutlarla savaşın ve ölümcül bir hastalığa çare bulun!

Hayatta kalmak!
Pandemi Treni’nde dünya artık yaşanmaz bir yer haline geldi. İnsanlar yol boyunca ölecek ve hasarı en aza indirmelisiniz. Kaynaklar kıt olduğundan onları çok dikkatli dağıtmanız gerekir. Ve en kötüsü etrafta çok sayıda aç kurt var. Ve ‘aç kurtlar’ derken, sizi yenmek ve tedavi arayışınızı durdurmak için her şeyi yapacak olan çaresiz insanları kastediyoruz. Rakiplerinizi yenmek için edindiğiniz ve ürettiğiniz kaynaklara dikkat edin. Sınırlıdırlar, bu yüzden dikkatli kullanın. Ne yazık ki bu kötü haberlerin sonu değil…

Kaynakları yönetin
Pandemi Treni’nin sert gerçekliğinde kendi kendine yeterli olmanız gerekiyor; kendi yemeğinizi yetiştiriyorsunuz, hayvan yetiştiriyorsunuz, kendi içme suyunuzu toplayıp arıtıyorsunuz ve uygun cephane tedarikiyle ilgileniyorsunuz. Elinizdeki her hurda veya hurda parçasını kullanmalı ve onu faydalı bir şeye dönüştürmelisiniz. Bu genellikle zor kararlara yol açar, örneğin; nadiren herkese yetecek kadar ilaç bulunur, bu nedenle kimin tedaviye değer olduğuna, kimin acı çekeceğine, hatta ölüme terk edileceğine karar vermeniz gerekir.


20.010
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2023 13:06
Pandemic Train

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.73 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?