PAGUI

2Tayvan’da, 1954’ün başlarında, bir yetim bir tapınak tarafından alındı.

Geçmişine kulak misafiri olduktan sonra, akrabalarını bulmak için gecenin karanlığında “harika bir yolculuğa” çıkar.

Tapınaktakiler daha akıllı değildi. Hayaletlerden saklanmaktan hortlaklarla savaşmaya dönüştü. Yolculuğu sırasında bir hayalet kasabanın geçmişini ve şok edici gerçekleri ortaya çıkardı.

Olaylar gerçek kişilere ve tarihe dayanmaktadır. Masal, bu toprakların kanını, teri ve gözyaşlarını ve hayalet uçağın etkileşime girebileceği bir dünya görüşünü içerir.

3D üçüncü şahıs oynanışa sahip zengin bir 3D aksiyon-macera oyununa kendinizi kaptırın. Oyuncular, bir hayalet kasabanın heyecan verici atmosferini geçerken kendilerini silahlandıracaklar.

• Doğrudan modern uygulayıcılardan ve ustalardan dövüş sanatlarını gösteren oyun. Son teknoloji hareket yakalama teknolojisi, oyuncuların Tayvan dövüş sanatlarının gerçek gücünü deneyimlemelerini sağlar.

• Büyüler, Taocu rahiplerin rehberliğinde dijital olarak çoğaltılan Taocu uygulamalara dayanmaktadır.

• Ay blokları ve Tao’nun ilahi bagua’sı gibi Tayvan kültürü ve dininin unsurlarını birleştiren benzersiz bulmacaları çözün ve mini oyunları yenin.

• Oryantal müzik aletlerini metal ve elektronik müzikle birleştiren yeni bir müzik tarzını benimseyin. Film müziği, film tadında bir eğlence yaratmak için profesyonelce üretilmiştir.


13.837
OYUN BİLGİLERİ 30 Temmuz 2022 18:38
PAGUI

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.35 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 29 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?