PACK MY STUFF

0PACK MY STUFF bir bulmaca ve gizli nesne oyunudur. Odadaki tüm nesneleri bulun ve kutulara koyun. Çok basit ve henüz eğlenceli. Bir nakliye şirketinin çalışanı olarak, Neuberg sakinlerinin eşyalarını taşıma kutularına taşımalarına ve paketlemelerine yardımcı olun.

Renkli, canlandırıcı, pastoral bir tıklama oyununu deneyimleyin. Sadece birkaç rahatlatıcı tur PACK MY STUFF oynayın ve günlük hayatı unutun.

Basit ve kolay kontroller hızla öğrenilir ve eğlence başlayabilir. Başarıyla tamamlamak için seviyedeki tüm öğeleri paketleyin. Yol boyunca hazinelere ve sırlara dikkat edin.

İster küçük bir aile evi, ister büyük depolar olsun, her yerde büyük çeşitlilik bulacaksınız. Klasik orta sınıf Amerikan evlerinin yanı sıra küçükten büyüğe şirket ofislerini keşfedin ve toplanıp kendi hikayenizi deneyimlemeye yardımcı olun.

Sert seviyorsun!
Daha sonra yardımın olmadığı zor modumuzu kullanın.

Küçük bir Amerikan rüyası kasabası olan Newhill’e hoş geldiniz. İşte Amerikan rüyası gerçek oluyor. Sakinlerin yeni dairelerine taşınabilmeleri için eşyalarını toplamalarına yardım edin.

Kazanmak için harika yeni Kutu Kaplamaları

Özellikler:
Basit ama eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayın

Tablolar veya PC’ler olmadan haritadaki tüm nesneleri paketleyin.

Aile evleri, ofisler, depolar, bahçeler ve çok daha fazlası gibi yerleri ziyaret eder

Sırlarımızı bulun ve başarıların kilidini açın


3.153
OYUN BİLGİLERİ 13 Haziran 2023 11:41
PACK MY STUFF

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.43 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 12 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?