Oxygen

0HİKAYE
İnsanlığı yok olmanın eşiğine getiren bir doğal afet meydana geldi. “Büyük Magmatik Bölgeler” nedeniyle çok az insan hayatta kaldı. Bu magmatik bölgeler, patlamayan volkanlar olarak düşünülebilir. Ancak bunlar, dünyanın kabuğunda devasa çatlaklar açar ve çıkan lavlar fokurdamaya başlayarak yeryüzüne sızar ve tonlarca zehirli gaz salarlar.

Magmatik bölgelerle ilgili en tehlikeli durum, sızıntıyı yüzyıllarca sürdürebilmeleridir. İşte tam olarak bu oldu.

Rüzgar etkisiyle bu gazlar tüm dünyaya yayılarak atmosferik kompozisyonu değiştirdi. Bu zehirli magmatik gazlardan biri havadaki oksijen seviyesini düşürdü. Ne yazık ki, dünyada çok az oksijen kaldı. İnsanlık için çok geç olmadan ve bu durumla başa çıkabilmek için bir makine icat edildi.

Yeraltı suyunun elektrolizi ile oksijen üreten ve gerekli elektriği şimdilik kömürden üreten ancak ilerde sürdürülebilir enerji kaynaklarına geçilmesi gereken bir makine.. Oksijen Merkezi… İnsanlığın devamı için tek umut bu…

İNŞA ET, YÖNET, and ARAŞTIR
Dünya değişti. Dünyadaki tüm hayatta kalanlar için yeni bir medeniyet başlatmalı ve onlara güzel bir yaşam alanı, düzenli su ve yiyecek kaynakları sunarak onların tüm temel ihtiyaçlarını karşılamalısın. Sana olan güvenlerini ve eğitim seviyelerini artırmak için sürekli araştırmalar yapmalısın.

HALKINA LİDERLİK ET
Şimdi sıra sende, lider sensin. Herkese bir lider olarak değerini kanıtlamalısın. Çalışanları koordine edip işyerlerine atayarak gerekli tüm malzemeleri üretmelerini sağlamalısın.

DOĞAL ZORLUKLARI AŞ
Halkını korumalısın. Sürekli meydana gelen donlara ve kuraklıklara her zaman hazırlıklı olmalısın. Su ve yiyecek stoklayarak önceden plan yapmalı ve ölümcül rüzgarlardan önce gerekli enerjiyi üretmelisin. Bu enerjiyi, ya kömür olarak biriktirmeli ya da sürdürülebilir enerji kaynaklarına geçiş planı yapmalısın.


15.013
OYUN BİLGİLERİ 9 Nisan 2023 16:56
Oxygen

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 919 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 7 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?