OXENFREE II Lost Signals

2OXENFREE II Lost Signals indir - (Direkt indir)

Televizyonlar açılıp kapanıyor. Uçaklar radarı kaybeder. Radyo istasyonları statik üzerinden yayın yapamaz. Küçük bir sahil kasabası olan Camena’da, doğal olmayan bir şekilde oluşan elektromanyetik dalgalar aniden elektrik ve radyo ekipmanlarında parazite neden oluyor. Riley Poverly, istemeye istemeye de olsa, gizemi araştırmak için memleketine döner, ancak bulduğu şey umduğundan daha fazladır.

OXENFREE II: Lost Signals, Night School Studio’dan eleştirmenlerce beğenilen macera oyunu OXENFREE’nin akıllara durgunluk veren devam oyunudur. Bağımsız bir hikaye olarak oynayın veya orijinali oynayarak daha derine dalın – bu size kalmış. Oynarken, seçimlerinizle hikayenin her adımını şekillendireceksiniz. Eldeki doğaüstü olaylarla nasıl başa çıkmayı seçtiğiniz, geleceği sonsuza dek değiştirecek.

Seçimleriniz önemlidir.
Konuşmalarınız ve diyalog seçimlerinizle her şeyi şekillendirin. Liseden eski bir tanıdıkla derin bir dostluk kurun veya ihtiyacı olan kayıp bir balıkçıyı görmezden gelmeyi seçin. Seçimleriniz, Riley’nin kim olduğunu, ilişkilerinizi ve her fırsatta size sunulan hikaye seçeneklerini etkiler.

Dilediğiniz yerden sohbete başlayın.
Kişilerle sohbet etmek ve Camena’nın gizemleri hakkında faydalı bilgileri ortaya çıkarmak için yepyeni bir telsiz konuşma sistemini kullanın. Bilgi isteyin, yerel halkla görüşün veya onları tamamen yok sayın. Bu senin kararın. Ve sonuçları vardır.

Ebeveynliği Durdurun.
Beş yıl önce, yakındaki Edwards Adası’nda, birkaç genç farkında olmadan bir portal açarak gerçekler ve zaman çizelgeleri arasında bir uçurum yarattı. Şimdi, Parentage adlı gizemli bir tarikat benzeri grubun üyeleri, bir şeyler çıkarmak için kasıtlı olarak yeni bir portal açmaya çalışıyor. Onlar kim? Ne istiyorlar? Hayaletlerle iletişim kurmaya mı çalışıyorlar?

Radyoyu açın.
Hayalet gibi sinyaller Camena’nın frekanslarını delip geçiyor. OXENFREE’nin özel radyo mekaniğini kullanarak ürkütücü seslere ve parazite dokunun. Doğaüstü ile iletişim kuracak, dünyayı manipüle edecek ve zaman gözyaşlarına uyum sağlayarak geçmişe yolculuk edeceksiniz: zaman-uzay sürekliliğindeki doğal olmayan çatlaklar.


OXENFREE II Lost Signals indir - (Direkt indir)

10.478
OYUN BİLGİLERİ 12 Temmuz 2023 23:54
OXENFREE II Lost Signals

Tür: Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.94 GB

Crack: RUNE

Tarih: 12 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?