Overpass 2

1Overpass 2 indir - (Direkt indir)

Yarış ve engelleri bir araya getiren tek simülasyon, yeni içerik ve oyun modlarıyla geri geldi.
Zorlu mücadelelere dolu 5 yeni oyun moduyla yeteneklerini sına: arazi sprint yarışı, arazi pist yarışı, tırmanış, engelli parkur ve kapalı pist yarışı.

En iyi sonucu alabilmek için rotayı en iyi şekilde analiz edip en iyi yolu seç. Yamaha, Arctic Cat ve Suzuki gibi büyük üreticilerin dört tekerlileri ve güçlü buggy’lerinin kontrolünü eline alıp 5 bölgedeki 30 rotayı aş: Baja Çölü, ABD Merkez Doğu Bölgesi, Johnson Vadisi, Utah Çölü ve Batı Avrupa.

Çok kapsamlı kariyer moduyla zorlukların üstesinden gel! Takımını, sponsorlarını ve bütçeni yönetirken doğru araştırma ve geliştirmeyle aracını yükselterek hedeflerini aşacak hâle getir; yanında bir de yetenek ağacıyla takımının ilerlemesini çiz.

Kayalar, ağaç gövdeleri, çamur ve daha birçok hem doğal hem yapay engel, çeşitli yarışlarda senin ilerleyişini yavaşlatırken aracına zarar verebilir.

30’dan fazla gerçek araç ve her birinin kendine özgün teknik özellikleriyle engelleri atlatmanın en iyi yolunu seç ve bitiş çizgisine ulaş. En büyük araç üreticilerinden Polaris, Yamaha, Arctic Cat, Kawasaki, Suzuki ve sürücü ekipmanı üreticilerinden Alpinestars, Arai, Sparco, Stilo, Stand 21 ve çok daha fazlası seni bekliyor.

Aracının performansını artırmak ve araziye uyarlamak için geniş seçeneklerden yararlan. Arazi, yüzey, yarış türü ve benzeri koşullar için gücü, motorun özelliklerini ve şanzımanı ayarlayarak aracını en hızlı hâle getirmek sana düşüyor.

Daha fazla rekabet için hassasiyet ve istikrarın saf hızdan daha önemli olduğunu unutma. İşte OVERPASS 2’de seni bekleyen mücadele bu.


Overpass 2 indir - (Direkt indir)

35.729
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2023 22:07
Overpass 2

Tür: Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 16.3 GB

Crack: RUNE

Tarih: 28 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?