OVERLORD: ESCAPE FROM NAZARICK

0Oynanış Özellikleri
Escape the Great Tomb of Nazarick

İlk başta, Clementine silahsız olacak ve hafıza kaybı nedeniyle yeteneklerini tam olarak kullanamayacak.

Silah ve güç cephaneliğini yeniden kazanmak ve onları kaçmak için kullanmak için Nazarick’in Büyük Mezarı’nın her santimini keşfetmesi gerekecek.

Aksiyon Dolu Parkur

Clementine’in inanılmaz çevikliği, çevresinde çeşitli şekillerde gezinmesine yardımcı olacak insanüstü parkur becerileri sergilemesine olanak tanır.

Dövüş Sanatları ve Sihir

Ateş gücünü ve hareket kabiliyetini artırmak için Clementine’in geniş yetenek yelpazesinden yararlanın.

Oyunun çeşitli aşamalarını keşfetmek için farklı büyü türlerinde ustalık gerekli olacaktır.

Silahları Yükselt

Düşmanlarınızın zayıflıklarından yararlanmak için Mezarın etrafında bulduğunuz silahları yükseltin ve favorilerinizi mükemmele ulaştırın.

Hayranların favorisi Clementine olarak oynayın ve orijinal yaratıcı Kugane Maruyama’nın gözetiminde hayata geçirilen Overlord serisinde tamamen yeni bir bölüme dalın.

İster seride yeni olun, ister sıkı bir hayran olun, sizi tipik Overlord tarzında bir entrika ağına yakalayan bu karanlık fantezi aksiyon-macera oyununda keşfedecek ve keyfini çıkaracak çok şey olacak.

Hikaye
Clementine uyandığında kendisini, kendisini acımasız deneylerine katılmaya zorlayan Yüce Varlık Ainz Ooal Gown’dan başkası tarafından Nazarick’in Büyük Mezarı’nda hapsedilmiş olarak bulur.

En sevdiği silahlarından ve hatıralarından bir hayli yoksun olan Clementine, özgürlüğe giden yolda pençe atarken Ainz’in en zorlu hizmetkarlarını yenmek zorundadır.


8.700
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2022 00:44
OVERLORD: ESCAPE FROM NAZARICK

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 838.2 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 15 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?