Overhaul

0Overhaul , hızlı tempolu aksiyon ile hızlı mantıksal düşünmeyi birleştiren bir rogue-lite bulmaca oyunudur.

Ikalee olarak, gücü köyünüze geri getirmek için terk edilmiş Elektrik Santrali’nin derinliklerine inin. Artık düşman ve gizemli yaşam formları tarafından ele geçirilmiş bir yer.

HIZLI DÜŞÜN, DAHA HIZLI HAREKET ET
Hızlı tempolu yukarıdan aşağıya bir aksiyon oyununda mantığa dayalı bulmacaları çözün. Kaçın, düşmanları toplayın, nesneleri taşıyın ve en kötü durumları zekanızla alt edin. Her seferinde yepyeni zorluklarla yüzleşmeye hazır olun!

EL YAPIMI YÜZLERCE ODA
Çekirdeğe ulaşmayı her başardığınızda, Güç Santrali değişir ve bir sonraki girişimlerinizde zafer kazanmanız gereken yeni tuzaklar oluşturur.

Her oda farklıdır, daha iyi ödüller için zor olanı veya daha yumuşak bir sürüş istiyorsanız daha kolay olanı seçin. Enerji Santrali’nde kendi yolunu çizmek sana kalmış.

HAREKET EDEN GÜÇLERİ ORTAYA ÇIKARIN
Topladığınız enerjiyi Enerji Kuyusunda harcayarak güçlenin . Yeni yeteneklerin kilidini açın ve yolculuğunuzda güçlü öğeler toplayın.

GİZEMLİ VARLIKLARDAN OLUŞAN ZENGİN BİR KADRO
Deney yapın ve farklı varlıkların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini öğrenin. Bazıları sizi alt etmeye çalışacak ama onları kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.

EL ÇİZİMİ 2B BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN
İlerlemenizle eşleşen, özenle oluşturulmuş bir skorla birlikte Power Plant’in içinde ne olduğunu keşfedin . Karamsar melankolik ortamdan kan pompalayan melodilere!


5.519
OYUN BİLGİLERİ 25 Kasım 2022 15:15
Overhaul

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 218.44 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?