OUTSTAND

0OUTSTAND, kişiye karanlık ve yoğun korkunun asıl yüzünü birinci şahıs kamera açısıyla yansıtan bir oyundur. Hazine peşinde koşan arkadaşın tuzağa düştü! Onu kurtarabilecek misin? Bulmacalar çöz, etrafındaki eşyalara dikkat et ve en önemlisi de hayatta kal!

Her bir mekânın kendi teması yani hikâyesi, bulmacaları ve karakterleri, birbirine bağlı bir dünya oluşturmada önemli bir rol oynuyor. Oyun boyunca yeni bölgeler açacak, farklı beceri setleri, silahlar, çeşitli eşyalar bulacak ve karşılaştığın yerleri algılamaya çalışacaksın.

Hikaye
Çocukluk arkadaşınız size bir hazine haritası bulduğunu ve onu gidip oradan alacağını söylüyor. Bu teklifi ilk olarak size yaptı! Ancak siz bu konuya çok da sıcak bakmadınız. Arkadaşınızdan bir gün bir mesaj geldi ve aklını yitirmiş, tuzağa düşmüş durumda! Büyüleri boz, bulmacaları çöz ve onu kurtar!

Karakterler
OUTSTAND’daki her bir karakterin rahatsız edici hayat hikâyesi, ana hikâyenin akışında kendine yer bulur. Attığın her adıma dikkat et ki istemediğin varlıkların dikkatini çekme çünkü hiçbir zaman yalnız olmayacaksın.

Ortam
Oyun ormanda başlar ve ormandan gizli bir geçit ile başka bir evrene ışınlandırır. Kasvetli bir ortam, ormanda, okulda ve diğer alanlarda yalnız sizsiniz ama ilginç olan sizin haricinizde gerçekleşen bu sesler nereden ve neden geliyor? Her bir bölge labirente benzeyen, keşfedilecek çeşitli odalar ve yollarla dolu bir yapıdır.

Outstand’in hikâyesi, oyun içinde anlatılır. Yani içinde bulunduğun yaşayan dünyanın korkunç gerçekliğinde dikkatini dağıtacak hiçbir ara sahne bulunmaz. Sen yine de gözlerini açık tut, huzursuz maceranda önemli bir şeyi kaçırırsan oyun sana hiç merhamet göstermez. Her şeyin bir nedeni ve amacı var, sadece ne olduğunu bulman gerek.

Doğaüstü Varlıklar
Bir hazine koruma ile görevlendirilmiş bir şeytan ile başa çıkabilecek misin? Büyüyü bozup arkadaşını bu çıkmazın içerisinden çıkarabilecek misin?

Envanter ve Cephane Yönetimi
Belirli ve sınırlı olduğundan oyun boyunca eylemlerinin daha da farkında olursun. Ne zaman savaşacağını, ne zaman siper alacağını ve eylemlerinin çevrendeki dünyayı nasıl etkileyeceğini iki kere düşünmelisin. İlerlemek için farklı oyun tarzlarına ihtiyacın olacak.

Yüksek kaliteli görüntü ve 3D sesler sayesinde bu ürkütücü dünyaya kendini iyice kaptır.


14.131
OYUN BİLGİLERİ 9 Şubat 2023 19:35
OUTSTAND

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.18 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 8 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?