OUTRIDERS WORLDSLAYER

1OUTRIDERS WORLDSLAYER indir - (Direkt indir)

Outriders oyununun temelindeki ilerleme sistemleri kesinlikle fena değil ve Worldslayer, bunların üzerine daha da kaliteli denebilecek yeni sistemler sunuyor. PAX, bunlardan bir tanesi ve Ascension da daha çok oyun sonu içeriği ile alakalı olarak sunuluyor. Ascension içerisinde Brutality, Endurance, Prowess ve Anomaly kategorileri bulunuyor. Bu kategorilere puan harcayarak, hasarınızı arttırabiliyorsunuz veya yeteneklerinizin bekleme süresini kısaltabiliyorsunuz. Tabii ki bunlar sadece birer örnek, oyunun içerisinde daha fazlası bulunuyor. Bu sistemin de bir sınırı var ve kendisini tamamlamak bayağı uzun sürecek.

PAX ve Ascension sistemleri ile kendinizi ciddi bir şekilde güçlendirirken, tabii ki düşmanlarınız da boş durmuyor. Outriders: Worldslayer ile öncelikle karşınıza Apocalypse sistemi çıkıyor. Challenge seviyeleri, Apocalypse seviyeleri ile değiştiriliyor ve buradaki seviyeleri yükselterek sadece oyun sonu içeriklerdeki zorlukları değil, oyunun tamamının zorluğunu yükseltebiliyorsunuz. Tabii ki bunu yapmak daha değerli ganimetler elde etmenizi sağlıyor. Apocalypse seviyeleri 40’a kadar çıkıyor ve belli bir seviyenin üzerindeyken nadirliği Apocalypse olan ganimetler elde etme şansınız oluyor.

İşte bu noktada da Outriders: Worldslayer ile sunulan bir başka yeniliği görüyoruz. Apocalypse seviyesindeki ganimetler aslında Epic ve Legendary seviyesindeki ganimetlerin biraz daha özelleştirilmiş halleri gibi görünüyor. Bu özelleştirme dahilinde karşınıza üçüncü mod boşlukları çıkıyor. Bu seviyedeki silahlar ne yazık ki üretilemiyor. Sadece şansınıza güvenip, zorluk seviyesini yükseltip, ganimetlerin düşmesini beklemeniz gerekiyor. Tüm bu ganimetleri elde ettikten sonra da genişletme paketine özel olan oyun sonu içeriklere giriş yapabiliyorsunuz ve gücünüzü herkese gösterebiliyorsunuz.

Yalnız, her şey ne yazık ki böyle yazıldığı kadar kusursuz bir yapıya sahip değil. Outriders: Worldslayer içerisindeki sıkıntılar öncelikle hikaye ile başlıyor. Oyunun hikayesi aslında sağlıklı bir şekilde ilerliyor ama bir noktadan sonra sanki bir final izliyormuş gibi hissediyorsunuz. Tabii ki bu bir sahte final ama o görüntüden sonra hikaye, sanki 180 derece dönüyor ve bu andan itibaren sanki hikayenin gerçek finaline gitmiyorsunuz da oyun sonu içerikler için öğretici bölümler oynuyormuş gibi hissediyorsunuz. Hikaye ayrıca biraz kısa, 4-5 saatlik bir deneyim sunuyor ama her şey son bölüme kadar gayet güzel gidiyor.

Outriders: Worldslayer ile sunulan hikaye, dediğim gibi son bölüme kadar güzel bir şekilde ilerliyor. Sadece hikayenin kısa olması ve final bölümünün bir öğretici içerik gibi hissettirmesi sıkıntılı duruyor. Oynanış tarafına baktığımız zaman ise bu içeriklerin tamamı, temel oyundaki bölümlere kıyasla çok daha çizgisel hissettiriyor. Yani, genişletme paketindeki bölümlerde neredeyse hiçbir yan görev bulunmuyor ve ayrıca keşfedilecek ikincil alanlar da yok. Bu yüzden bölümlerin tamamı inanılmaz çizgisel ve kısıtlı hissettiriyor. Evet, temel oyundaki yan görevler birbirini çok tekrar ediyordu ama 1-2 tane olsa da mevcut olmalıydı bence.

En azından Outriders: Worldslayer içerisindeki bölümlerin tamamı tasarım açısından muhteşemdi. Temel oyundaki bölümlerin çoğu bana biraz sıkıcı gelmişti ama bu genişletme paketindeki her bölüm birbirinden farklı ve güzel görünüyor. Ayrıca oyundaki mini bölüm sonu canavarları da bu genişletme paketinde çok daha sağlıklı bir şekilde, rahatsızı edici olmayacak bir yol engeli olarak sunuluyordu. Yani, bu genişletme paketinin hikaye temelli içerikleri bence başarılıydı. Evet, büyük problemler de mevcuttu ama en azından 5 saatin 4’ünü eğlenceli bir şekilde geçirdim.

NOT: SteamWork Fix Dahildir.

Nasıl oynanır

1- Oyun sürekli bir internet bağlantısı gerektirir.

2- Steam istemcisini kapatın. Kurulu değilse kurun ve kapatın.

3- Online-Fix zaten kopyalandı. (“”error self-protection failed. error code: 2” gibi bir şey göründüğünde, yine de tekrar kopyalayıp uygulamanız gerekebilir).

4- Steam’i başlatın ve bir hesaba giriş yapın

5- OUTRIDERS-Win64-Shipping.exe’yi yönetici olarak çalıştırın.

6- “Failed to initalize steam” hatası oluşursa, Fix error Steam.url dosyasını çalıştırın, bir demo kurulum penceresi açılacaktır. Bu pencerede, “Cancel” tıklayın veya başlamış olan indirmeyi durdurun.

7- Keyifli oyunlar.


OUTRIDERS WORLDSLAYER indir - (Direkt indir)

21.516
OYUN BİLGİLERİ 1 Temmuz 2022 21:47
OUTRIDERS WORLDSLAYER

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 61 GB

Crack: 0xdeadc0de

Tarih: 30 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?