Outer Terror

0Outer Terror indir - (Direkt indir)

Outer Terror, çok sayıda başka dünyadan kozmik yaratığa karşı direndiğiniz bir kalabalık nişancı oyunudur. 80’ler ve 90’ların B-filmlerine ve Altın Çağ korku çizgi romanlarına saygı duruşunda bulunan bu şık roguelike’de gülünç bir silah cephaneliği toplayın ve görünüşte sonsuz sayıda korkunç yaratık dalgasını patlatın.

Ölmeyin ve istila edilmiş şehirleri keşfederken hayatta kalan birkaç kişiye yardım etmeye çalışırken elinizden geldiğince uzun süre hayatta kalın.

Klasik korku hikayelerinden oluşan bir antoloji oluşturan, her biri kendi özel silahlarına sahip 10 oynanabilir karakter içeren , benzersiz temalı 5 bölümün çeşitli ortamlarında keşfedin ve hayatta kalın .

Her harita çok büyük ve keşif yoluyla oyuncular hayatta kalanların diğer sığınaklarını ve hazinelerini keşfedecekler. Hepsi devasa patron karşılaşmaları, Beyond’dan Elit Yaratıklar, hortlaklar, robotlar ve diğer dünyalardan gelen iğrençliklerle birleşiyor.

Savaşın, Yağmalayın ve Keşfedin – Her büyük haritayı keşfederken diğer hazineleri ve gizli öğeleri keşfedin. Bu, patron karşılaşmalarına ve dünya dışı iğrençliklere yol açabilir.

Silah İstifleme – Her oyuncu, oyun ilerledikçe artan zorluk yaşayacak, bu da yükseltme ve yeni silahlar ve güçler kazanma fırsatı getirecek.

Co-Op Oyun – Arkanıza yaslanın ve yan yana geniş ortak oyunun tadını çıkarın!

Eşsiz Karakterler – Oyuncular, her biri savaşta kendilerine yardımcı olacak benzersiz silahlara ve becerilere sahip hayatta kalan 10 kişiden biri olarak oynamayı seçebilirler.

Nostaljik Sanat Stili – B-filmlerinden ve klasik çizgi romanlardan ilham alan Outer Terror, ünlü dijital sanatçı Joe Roman’ın (Chito) sanat eserlerini içeriyor.

Ölme!- Outer Terror’ın her cildi, ister vampir bir kutup ayısı, ister evcil bir tavşanın parçalanmış kalıntıları veya bir paket bilinçli ekmek kızartma makinesi olsun, koşunuzu sona erdirmeye hazır düşman ordularıyla doludur.


Outer Terror indir - (Direkt indir)

11.224
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2023 17:28
Outer Terror

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 800 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?