Out of the Park Baseball 24

0Out of the Park Baseball 24 indir - (Direkt indir)

Ödüllü spor stratejisi serisinin 24. versiyonu olan Out of the Park Baseball 24, hayranları tarafından neredeyse çeyrek asırdır sevilen beyzbol strateji oyunudur. Güçlü yeni 3D görseller, tamamen yeni oyun içi analizler ve övülen franchise modunda büyük bir yükseltme ile dolu, her türden beyzbol hayranına hitap ediyor.

MLB ve MLBPA tarafından lisanslanan eşsiz özgünlüğün yanı sıra çevrimdışı ve çevrimiçi oyun seçenekleri sunan Out of the Park Baseball 24, serinin tarihin en uzun süredir devam eden video oyunu serilerinden biri olarak zengin geleneğini geliştiriyor.

“OOTP şaşırtıcı bir başarı!” – Boston Red Sox Baş Sahibi John W. Henry

Out of the Park Baseball 24, Metacritic’te Yılın PC Oyunu ödülünü iki kez kazanan bir seridir – bunu yapabilen tek oyun!

Gerçek beysbolda oluyorsa, Out of the Park Baseball’da da olur! Yeni yetenekleri keşfedin, bir sonraki süperstarı seçin, serbest oyuncularla görüşün, diğer takımlarla ticaret görüşmelerine girin, hanedanınızı kurun ve bir franchise’ı sonsuz bir geleceğe yönlendirin!

Bir menajer olarak, daha uygulamalı yönetime dalın ve takımınızın kadrolarını, atış kadrosunu, oyun içi stratejisini belirleyin ve sığınaktan şutları atın. Liginizi üst düzeyde denetleyebilir veya her oyunu muhteşem 3B oyun modunda oynayabilir, oyunu oyun, hatta adım adım yönetebilirsiniz. OOTP’de her şey var!

OOTP 24, ultra gerçekçi oyuncu derecelendirmeleri, programları ve lig kurallarını içeren doğru 2023 MLB, MiLB ve KBO kadrolarıyla birlikte gelir.

Artı, tüm tarihi MLB Sezonları (1871-2022, tam tarihi küçük ligler dahil). Kurgusal takımlar ve oyuncularla kendi kurgusal beyzbol evreninizi bile oluşturabilirsiniz, olasılıklar sonsuzdur.


Out of the Park Baseball 24 indir - (Direkt indir)

6.372
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2023 20:06
Out of the Park Baseball 24

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.52 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 24 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?