Out of the Park Baseball 23

0Out of the Park Baseball 23 indir - (Direkt indir)

Out of the Park Baseball 23 – ödüllü spor stratejisi serisinin 23. versiyonu – bir beyzbol strateji merkezidir. Güçlü yeni 3D görseller, tamamen yeni özelleştirme seçenekleri ve – şimdiye kadar ilk kez! – inanılmaz derinliği boyunca size rehberlik eden oyun içi öğreticiler, hem çaylak hem de eski oyunculara hitap ediyor. MLB ve MLBPA tarafından lisanslanan benzersiz özgünlük ve çok sayıda çevrimdışı ve çevrimiçi oyun seçeneği sunan Out of the Park Baseball 23, benzersiz bir deneyim olarak serinin zengin geleneğini geliştiriyor.

Gerçek beyzbolda oluyorsa, Out of the Park Baseball’da olur! Yeni yetenekler keşfedin, bir sonraki süperstarı seçin, ücretsiz acentelerle pazarlık yapın, diğer takımlarla ticaret görüşmelerine girin, hanedanınızı kurun ve bir franchise’ı sonsuz bir geleceğe yönlendirin! Bir menajer olarak, daha fazla uygulamalı yönetime dalın ve takımınızın kadrolarını, atış kurmaylarını, oyun içi stratejisini belirleyin ve sığınaktan atış yapın. Liginizi yüksek düzeyde denetleyebilir veya her oyunu muhteşem 3D oyun modunda oynayabilir, oyunu oyun bazında hatta adım adım yönetebilirsiniz. OOTP her şeyi kapsıyor!

OOTP 23, ultra gerçekçi oyuncu derecelendirmeleri, programları ve lig kuralları içeren doğru 2022 MLB, MiLB ve KBO kadrolarıyla birlikte gelir. Ayrıca, tüm tarihi MLB sezonları (tam tarihi küçük ligler dahil olmak üzere 1871-2021) ve dünyanın dört bir yanından, doğru 2022 kadroları ve oyuncu puanları içeren düzinelerce uluslararası profesyonel ve bağımsız beyzbol ligi. Hatta kurgusal takımlar ve oyuncularla kendi kurgusal beyzbol evreninizi bile yaratabilirsiniz, olasılıklar sonsuzdur.


Out of the Park Baseball 23 indir - (Direkt indir)

5.415
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 21:50
Out of the Park Baseball 23

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.61 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 22 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?