ORX

0Topraklarınızı koruyun ve krallığınızı hiç bitmeyen bir ORX sürüsünün amansız saldırılarından kurtarın!

ORX, güzelce çizilmiş bir karanlık fantezi dünyasında geçen, kısmen kule savunması, kısmen deste oluşturma kart oyunudur.

Bölgenizi genişletin, askerleri silaha çağırın ve oynadığınız her kartla kalenizi güçlendirin!

Oyunun genişleyen Seferinde ilerledikçe, toplamda 300’den fazla yeni kartların kilidini açacaksınız – bunların tümü krallığınızın savunmasını güçlendirmek için kullanılabilir.

Ve dünyanın her yerinde bulunabilen Artifacts olarak bilinen güçlü öğelerle destenizi oyunu değiştiren şekillerde geliştirebilirsiniz!

Her seviyede, daha sert ve daha amansız düşmanlar krallığınıza saldıracak – ve doğru stratejiyi seçmek ve krallığınızı yeşil tenli tehditten tamamen kurtarmak size kalmış!

Güç destenizde – Altınınızı akıllıca yönetin, krallığınızı Kaleler, Çiftlikler ve Köylerle büyütün – bir yandan da güçlü ödüller içeren Mahzenleri keşfe çıkın.

Çıkışta 2 farklı fraksiyon oynayın – Her biri kendine özgü becerilere ve çok farklı oynanışa sahip! Kararlı Rün Muhafızları veya daha stratejik ve taktik odaklı Kum Yağmacıları olarak oynayın, daha sonra daha oynanabilir fraksiyonlar gelecek.

Fethetmek için 4 sert vuran boss – Savaşın parçaladığı toprakları fethetmek ve inşa etmek için en büyük ve en kötüyü alt edin. Her boss, temel oluşturma becerilerinize büyük ölçüde meydan okuyacak!

İlerleme sistemi – Siz güçlendikçe ve daha yetenekli oldukça, düşmanlarınız da artacak – yeni savaşçı türleri ve oyun modları oyun alanına katılacak.

Haydut tarzı kampanya – Dört farklı biyom ve alt biyom ile dört eylem ve değişen gündüz-gece döngüleri!

30’dan fazla farklı düşmanla yüzleşin – Çok çeşitli iblislerle çatışan taktiklerinizi uyarlayın – homurdananlardan ORX Kahramanlarına, Kalenizi devirmek için özel becerilerle donanmış


6.179
OYUN BİLGİLERİ 31 Ağustos 2022 18:55
ORX

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 556.9 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?