Orten Was The Case

0Orten Was The Case indir - (Direkt indir)

Ziggy’nin (varolmayan) ayakkabılarına adım atmaya hazır olun – hayali bir İsveç mahallesinin beklenmedik kahramanı. Birlikte, bütün dünyayı potansiyel olarak yerle bir edebilecek sinsice bir komployu bozmak gibi ürkütücü bir görevi üstleneceksiniz.

Ziggy bir gün elinde garip bir işaretle uyanırken, önceki gece ne olduğunu bilmiyor. Kendi mahallesi Orten’in tanıdık sokaklarında kaybolan birkaç dakika sonra, bir patlama onu tam da önceki an uyandığı yere geri getirir… Bir zaman döngüsünde sıkışmış durumda.

Ayakkabıları yok ve geçmişini hatırlayamıyor, bu yüzden neler olduğunu keşfetmek için bir göreve çıkıyor ve şehrinin yıkımını nasıl önleyeceğini öğrenmeye çalışıyor. Ancak bu kolay olmayacak, çünkü yanlış yerlerde kurcaladıkça memleketinin gizlediği birçok sırrı öğreniyor. Tuhaf komşuları daha da tuhaf hale geliyor ve sadece arkadaşlarına ve son derece güvenilir beynine güvenebiliyor.

Eğer gün tekrar tekrar tekrarlanıyorsa, nasıl ilerleyebilirsiniz? İşte sırrı: Orten’de ilerlemenizin anahtarı bilgidir. Her döngüde, hikayeyi daha da ilerletebilmek için sizi bir şeyler öğreneceksiniz. Bu zaman döngüsü mekaniği ile ipuçlarını, notları ve zaman çizelgesi olaylarını muhafaza edeceksiniz ve sonunda pazar gününün sadece 12 dakikasında geleceği nasıl değiştirebileceğinizi bileceksiniz.


Orten Was The Case indir - (Direkt indir)

9.950
OYUN BİLGİLERİ 29 Kasım 2023 18:16
Orten Was The Case

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.62 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?