Orbital Bullet – The 360 Rogue-lite

0Orbital Bullet – The 360 Rogue-lite indir - (Direkt indir)

Orbital Bullet , tüm eylemlerin dairesel bir düzende gerçekleştiği, rogue-lite öğelerine sahip , hızlı tempolu bir 360 ° aksiyon platform oyunudur. Çeşitli prosedürel gezegenlerde savaşın ve vücut modifikasyonlarını, işçiliği, yükseltmeleri ve ağır silahları kullanın.

TETİK PARMAK YALAMA İYİ ROGUE-LITE EYLEM
360 ° kaynatılmış silah sesi: Mermiler, yeni rakipsiz bir silah sesi hissi için 360 ° derecelik bir düzende hareket eder .

“Sadece bir kez daha koş” : Prosedürel olarak oluşturulmuş gezegenler, ortalama düşmanlar, kötü patronlar, çeşitli silahlar ve oyunu değiştiren yükseltmeler, bağımlılık yaratan bir oyun oynamayı garanti eder . Şimdiye kadar yaptığınız

en tatmin edici uzun menzilli kavisli snipe’ları yapın veya hiper pompalı tüfeğinizle düşmanları patlatıp parçalayın . Yoksa daha çok roketatar bir adam mısın?

Hızlı tempolu amansız piksel tarzı aksiyon: her ölüm kalıcıdır, ama dürüst olalım, ölmek eğlencenin bir parçası .

ÖLÜME MEYDANA GELEN İLERLEME SİSTEMİ
Endişelenme, seni koruduk! Her ölümden sonra kalıcı yükseltmeler ve beceriler almak için Nanobayt harcayabileceksiniz . Biraz daha uzun süre dayanacak daha büyük bir Medi-Sırt Çantası veya ekstra Kalkana ne dersiniz? Veya oyunun hızını muazzam bir şekilde artırmak ve para birimi düşüşlerine ve EXP’ye belirli çarpanlar almak için Kombo Sistemini etkinleştirin. Başlangıç ​​silahını beğenmedin mi? En baştan yeni ve daha güçlü bir tane açın ve intikamınızı alın.

Dinamik Beceri Ağaçlarımızla kendi özel beceri ağacınızı oluşturun ! Her oynadığınızda ağaç değişirken becerileri güçlendirmek ve yeni güç artışlarına ulaşmak için akıllı kararlar alın.

“Silahlara ihtiyacımız var, bir sürü silah.” 38’den fazla farklı silahın , silah yükseltmelerinin ve oynama şeklinizi değiştirecek çeşitli güç artırıcı avantajların kilidini açın, bulun veya satın alın . Her biri farklı yetenek ağacına sahip taret taşıyan Engineer veya ateşle çalışan Hellion gibi seçim yapabileceğiniz dört farklı sınıf


Orbital Bullet – The 360 Rogue-lite indir - (Direkt indir)

3.512
OYUN BİLGİLERİ 21 Mart 2022 21:14
Orbital Bullet – The 360 Rogue-lite

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 580 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 21 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?