orbit.industries

0orbit.industries indir - (Direkt indir)

Uzayda kimse senin çığlık attığını duyamaz – ne muzaffer bir çığlık, ne de hüsran dolu. Peki, her şeyin Kaptanı olduğunuzda, Uzay Pioneer ne olacak?

MUHTEŞEM BİR GÖRÜNÜM OLUŞTURUN
Unreal Engine 4 tarafından sağlanan muhteşem görsellerden yararlanarak istasyonunuzu tam bir 3D görünümde mükemmel bir şekilde inşa edin, kurun ve yeniden tasarlayın . Güzelliğine hayran olmak için yakınlaştırıp uzaklaştırarak, eserinize 360 ​​derecelik bir görünümle bakın.

Geliştirme ekibinin sonsuz oyun gökyüzünde gerçekçi bir şekilde oyun içi görselleştirmeler sağlamak için haftalarca araştırma yaparak geçirdiği muhteşem oyun içi yıldız takımyıldızlarına, bulutsulara ve gezegenlere bakın.

ÖZET ODAKLANMA
Üretim döngülerini, kaynakları ve bunların dağıtımını izleyin ve ayarlayın. Ya verimliliğe ya da verimliliğe odaklanın , her şeye çalışkan bir elektronik tablo ustası gibi davranın – ancak istasyonunuzu muazzam bir mühendislik başarısı haline getirmek için en iyi bağlantıları, köşeleri ve krankları tasarlamanıza yardımcı olacak bir devre kartına benzeyen soyut bir düzen sistemi ile!

Eşsiz bir ekonomik sistem size önemli bir hedef sunar – istasyonunuzu verimli ve karlı hale getirin veya başarısız olun!

Bununla birlikte, normal iş rotası, bir dizi kesinti ile kesintiye uğrayabilir: bilgisayar korsanlarının saldırılarından, her bir modülün ve sisteminin, istasyonun yönetimini gerektirdiği hatalara ve arızalara kadar.

Ayrıca, üretim zorluğu göz önüne alındığında, üretiminiz aşırı yüklenebilir – bu nedenle planlayın, yürütün ve kusursuz bir şekilde tasarlayın!


orbit.industries indir - (Direkt indir)

5.818
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 22:40
orbit.industries

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.38 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?