OPUS: Echo of Starsong

1Echo of Starsong, görsel roman tarzı bir macera oyunudur. “Starsongs” olarak bilinen bir ses yayan asteroitler, sahip oldukları muazzam güç nedeniyle çatışmanın merkezi haline geldi.

Kendine ait asteroitler üzerinde hak iddia etmeye kararlı olan genç bir adam, yıldız şarkılarını taklit edebilen bir kızla yola çıkar ve uzayın derinliklerindeki eski bir efsaneyi çözmek için sesini ödünç verir.

“Yıldız şarkılarını talep edeceğim ve klana onur getireceğim.”

Halkı tarafından sürgüne gönderilen Jun, kendini kurtarmak için yıldız şarkıları aramaya çıkar. Ancak asteroitlerin sesini algılayabilen bir cadı olan Eda’yı kurtarana kadar ilerleme yavaştır.

Ancak, kutsanmış bir karşılaşma gibi görünen bu karşılaşma, ömür boyu sürecek bir yük haline gelecektir…

Kadın kahraman – Eda, uzaydaki yıldız şarkılarının gürleyen sesini duyabilir ve uzay gemilerini geldiği asteroide doğru yönlendirebilir.

Erkek kahraman – Jun, asteroitlerin derinliklerindeki muhteşem tapınaklarda bulunan ve eski sırlarını saklayan yıldız şarkısının kaynağını bulmak için asteroitleri keşfedebilir.

Yolculukları boyunca mürettebat her türden insanla karşılaşacaktır.

Starong istihbarat komisyoncularından asteroit kazı icra memurlarına. Bazıları bir engel olarak hareket edebilir, bazıları ise müttefik olduklarını kanıtlayacaktır.

Thousand Peaks’teki çoğu insanın anavatanlarını harap eden çatışmalar söz konusu olduğunda anlatacakları kişisel bir hikayeleri vardır.

Her bir karakteri tanıdıkça bu güneş sisteminin sorunlu geçmişini ortaya çıkarın.


4.749
OYUN BİLGİLERİ 19 Haziran 2022 15:40
OPUS: Echo of Starsong

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 693.0 MB

Crack: REPACK

Tarih: 1 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?