OPERATOR

0OPERATÖR’de , tüm dünyada tehlikeli gizli operasyonlardan geçen seçkin bir “Kademe 1” operatör olarak oynayacaksınız. Stratejik, ölçülü ve affetmeyen bir oyun tarzıyla. OPERATÖR, toplam gerçekçiliği göz önünde bulundurarak nihai taktik nişancı olmayı hedefliyor. Gerçekçi silah kullanımı, balistik, yaralanma, kan ve aktif bez bebekler içerir.

Amacımız sizi tamamen oyun dünyasının içine çekmek. Kapıları açma/kapama, anahtarlarla etkileşim, gece görüş gözlüklerini etkinleştirme/devre dışı bırakma, ateşli silahların otomatik çalışmasının olmaması ve daha pek çok şey gibi her etkileşimi fiziksel olarak doğru hale getirme. Esasen VR kulaklığı olmadan VR oyunu.

Çok oyunculu işbirliği göz önünde bulundurulduğunda, düşmana tek başınıza karşı çıkmak büyük olasılıkla sizi öldürecek riskli bir girişimdir. Arkadaşlarınızla takım kurun ve işi bitirmek için çeşitli araçlar ve özel taktikler kullanın. Emrinizde, saygı duyulması gereken kendi artıları ve eksileri olan birçok farklı türde ihlal aracı ve el bombası var. Birlikte sıkı çalışın ve hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Aynı sıkıcı silah yapılarını görmekten bıktınız mı? Silahınızı kişiselleştirin ve tam istediğiniz gibi ayarlayın! Tabancayı alıcıya kadar soyun ve sıfırdan oluşturun. Her şeyi değiştirin ve ne isterseniz ekleyin! Taktik olanı siz tanımlarsınız.

Nasıl ve nereye sızacağınızı seçin ve operasyonunuzu yürütün. Uydulardan, İHA’lardan ve yerdeki istihbarattan elde edilen bilgileri kullanarak hedefinizi nerede, ne zaman ve nasıl tamamlayacağınızı belirleyeceksiniz. Ana hedefinizi tamamladıktan sonra, çıkarma zamanı. Her zaman bir B planınız olduğundan emin olun, çünkü birincil çıkarma işleminiz tehlikeye girerek sizi alternatif bir rota bulmaya zorlayabilir.


9.651
OYUN BİLGİLERİ 2 Ağustos 2023 17:40
OPERATOR

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.59 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 1 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?