Only One

1Only One indir - (Direkt indir)

“Only One”da annen ve kardeşin seni evde yalnız bırakarak hastaneye koşuyor. Ancak gece çöktüğünde ev, doğaüstü faaliyetler için bir oyun alanına dönüşür. Açıklanamayan fenomenler, ürkütücü fısıltılar ve görünmeyen varlıklar her adımda peşini bırakmaz. Bu tüyler ürpertici kaçışta geceden sağ çık ve evi birbirine bağlayan sırları çöz. Evden kaçabilir misin?

İlk odada bir anahtar bulmanız gerektiğini unutmayın.

UYARI: Bu Oyun Yoğun Korku Unsurları İçerir

Risk size aittir! Bu oyun korkaklara göre değil. Her adımın son adımınız olabileceği tüyler ürpertici bir terör dünyasına dalmaya hazırlanın.

Dikkatli olun, karanlık, cesaretinizi ve direncinizi sınayacak tarif edilemez dehşetler barındırıyor. Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak sinir bozucu bir deneyim için kendinizi destekleyin. Ani sarsıntılar, ürkütücü sesler ve rahatsız edici görseller duyularınızın sınırlarını zorlayacak.

Keşfetmeye cesaret edin ama dikkatli olun! Atmosfer giderek gerginleşir ve sizi boğucu bir korkuyla sarar. Her kararınızın ağırlığı vardır ve eylemlerinizin sonuçları sizi rahatsız edebilir.

Bu çarpık diyarda sadece en cesur ruhlar zafer kazanacak. Hayatta kalmak için gerekenlere sahip misin? Dikkatli ilerleyin, çünkü bu oyun sizi klavye ve fareyi bıraktıktan sonra bile uzun süre devam eden bir korku dünyasına sürükleyecektir.

Unutma, bu oyun rahatsızlık ve korku uyandırmak için tasarlandı. Endişe geçmişiniz, kalp rahatsızlığınız varsa veya rahatsız edici içeriğe karşı hassassanız, oynamamanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Only One indir - (Direkt indir)

15.951
OYUN BİLGİLERİ 2 Ağustos 2023 12:37
Only One

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 24 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?